Fly4free.pl

Tydzień na Malcie za 837 PLN. Loty z Katowic i noclegi w 4* hotelu

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
837 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: FredP / Shutterstock
Oczywiście, że warto lecieć na południe Europy w niskim sezonie. Dlaczego? Ponieważ nawet w tym okresie znajdziesz tam słoneczną pogodę oraz dodatnie temperatury. Ponadto wypoczynek o tej porze roku nie będzie kosztował „miliona monet”.

Na śródziemnomorską wyspę udasz się z katowickiego lotniska w Pyrzowicach w terminie 5-12 marca. W obie strony polecisz linią Wizz Air z wliczonym bagażem podręcznym. Bilety w najniższej cenie dostępne są dla członków Wizz Discount Club. Chętni na loty bez WDC zapłacą więcej.

Na Malcie zatrzymasz się w 4* hotelu Paradise Bay Resort, który znajduje się na północnym wybrzeżu wyspy, tuż nad brzegiem Morza Śródziemnego. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie autobusem X1 lub wypożyczonym samochodem.

Termin podróży: marzec
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla osób z WDC
Bagaż: podręczny 40x30x20 cm, maks. 10 kg
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w dwie strony oraz noclegi zapłacisz 837 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 720 PLN/2 osoby

Katowice – Malta – Katowice »

Nie posiadasz konta Wizz Discount Club? W takim razie za bilety zapłacisz 428 PLN/osoba (lot w dwie strony).

Hotel 954 PLN/2 osoby/7 nocy

Na Malcie rekomenduję ci zakwaterowanie w 4* hotelu Paradise Bay Resort z odkrytym i krytym basenem. Ten drugi jest ogrzewany w okresie listopad-kwiecień. Z pokoi roztacza się widok na zatokę Paradise Bay lub na wyspy Gozo i Comino. Ponadto we wszystkich pomieszczeniach będziesz miał zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 145 PLN/pobyt

Zapewne w trakcie wyjazdu chcesz także coś zobaczyć? W takim razie rozważ wypożyczenie samochodu po przylocie na wyspę, którym łatwo i wygodnie dojedziesz w różne rejony Malty.

Przydatne informacje: Malta
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty486 PLN
  • Liczba ofert1115
  • Wjazd na dowódtak
  • Różnica czasubrak
  • Walutaeuro (EUR)
  • EKUZ akceptowanytak
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo na Malcie
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »