Fly4free.pl

Tydzień na Krecie: all inclusive w 4* hotelu od 1999 PLN. Wyloty z 3 miast

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: TUI.pl
od
1999 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
23.10.2022 - 30.10.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Macie ochotę na beztroskie wczasy z biurem podróży? Nie chcecie brać na siebie odpowiedzialności organizatora wycieczki? W takim razie skorzystajcie ze znalezionej przeze mnie oferty urlopu na największej greckiej wyspie w 4* hotelu z formułą all inclusive.

Do Grecji udacie się w terminie 23 – 30 października. Czeka was bezpośredni lot z Katowic, Poznania lub Warszawy do Heraklionu, realizowany na pokładzie samolotu linii Ryanair. W cenę pakietu wliczono bagaż rejestrowany (nadawany do luku).

Urlop spędzicie w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu TUI SUNEO Chrissi Amoudia. Obiekt zlokalizowany został niedaleko plaży. Kompleks oferuje komfortowo wyposażony pokój z prywatną łazienką, klimatyzacją, TV i WiFi. Do tego będziecie mogli skorzystać z basenu zewnętrznego, tarasu słonecznego i zajęć sportowych.

Termin podróży: październik
Wylot z: Katowic, Warszawy lub Poznania
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: tui.pl

Atrakcje 230 PLN/osoba

Wybierzcie się na całodniową wycieczkę z przewodnikiem po wyspie Elafonisi. W cenę wliczono podróż promem, lunch oraz zwiedzanie klasztoru i jaskini.

Zarezerwujcie atrakcje

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »