Fly4free.pl

Tydzień na Florydzie za 2991 PLN. Loty do Fort Lauderdale z Berlina, noclegi ze śniadaniami i auto

2991 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Trifonov Igor / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Na samym początku nowego roku wybierz się do miejsca, gdzie wysokich temperatur oraz dużo słońca będziesz mieć pod dostatkiem. Skorzystaj z przygotowanej przeze mnie propozycji i spędź 7 dni w Słonecznym Stanie.

Na Florydę udasz się w terminie 11-18 stycznia z portu lotniczego Berlin Brandenburg. W obie strony polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Norse Atlantic Airways z wliczonym małym bagażem podręcznym. Za możliwość zabrania ze sobą dwóch bagaży (podręcznego oraz przedmiotu osobistego) będziesz musieć zapłacić dodatkowe 35 USD za lot w jedną stronę.

Na miejscu zatrzymasz się w obiekcie Casa Brasil B&B, który znajduje się w miejscowości Hollywood.

W cenę pakietu wliczone jest także wypożyczenie samochodu z segmentu ekonomicznego. Będzie to model Toyota Yaris lub coś podobnego.

Termin podróży: 11 – 18 (19) stycznia 2023 r.
Linie lotnicze: Norse Atlantic Airways
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: pensjonat ze śniadaniami
Auto: Toyota Yaris lub podobny model

Za loty, noclegi oraz wypożyczenie samochodu zapłacisz 2991 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 2644 PLN/2 osoby

Berlin Brandenburg – Fort Lauderdale – Berlin Brandenburg »

Więcej terminów z tanimi lotami na Florydę znajdziecie pod tym linkiem.

Hotel 2475 PLN/2 osoby/7 nocy

Na Florydzie proponuję ci zakwaterowanie z codziennymi śniadaniami w obiekcie Casa Brasil B&B. W łazience jest prysznic oraz suszarka do włosów. Ponadto na miejscu zapewniony będziesz mieć dostęp do sieci WiFi oraz bezpłatnego parkingu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 862 PLN/7 dni

Jak wspomniałem na wstępie, w cenę wliczony jest także wynajem samochodu. Mając do swojej dyspozycji auto, łatowi i wygodnie dostaniesz się na słynny przylądek Key West albo do Centrum Kosmicznego Johna F. Kennedy’ego?

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »