Fly4free.pl

Tydzień na Florydzie za 2594 PLN. Loty z Gdańska do Fort Lauderdale + noclegi

2594 PLN
Plaża Hollywood floryda
Foto: fotomak / shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Skorzystajcie z okazji i wybierzcie się w środku zimy do Słonecznego Stanu. W lutym będziecie mogli tam liczyć na małą wilgotność oraz przyjemne temperatury.

Podróż odbędziecie w terminie 1 – 8 lutego z gdańskiego lotniska. Polecicie na pokładzie linii Norwegian z krótkimi przesiadkami w Oslo. Za bilety zapłacicie 3188 PLN/2 osoby, natomiast koszt za 7 noclegów wyniesie was 2000 PLN/2 osoby. Pamiętajcie, że w najniższej cenie polecicie tylko z bagażem podręcznym.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 23 cm (max. 10 kg) oraz torebkę damską, torbę męską lub laptopa - 25 x 33 x 20 cm.

Motel Light Haven oferuje kort tenisowy, ogród, taras i bezpłatne WiFi. Jest on położony w Hollywood, 4 km od centrum przyrody Anne Kolb i 10 minut jazdy od plaży. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizor LCD, kuchnię, część wypoczynkową oraz prywatną łazienkę z zestawem kosmetyków.

Jeśli chcecie wypożyczyć samochód, to najlepiej zróbcie to tuż po przylocie na lotnisko.

Kalendarz najtańszych lotów

UWAGA! Pobyt na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki (lub terytoriów zależnych, takich jak Portoryko, Guam czy Saipan) jest możliwy tylko i wyłącznie z wizą. Można dokonać zakupu biletów lotniczych bez jej uprzedniego uzyskania, ale należy liczyć się z tym, że nasz wniosek o promesę w ambasadzie/konsulacie lub wizę już na lotnisku zostanie odrzucony, a nasza podróż nie dojdzie do skutku.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »