Fly4free.pl

Bez WDC! Turyn z Krakowa za 78 PLN. 4 terminy do wyboru

78 PLN
Piemont
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: elitravo / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Na zwiedzanie północnych Włoch wybierzcie się w listopadzie i grudniu. Do zakupu biletów nie potrzebujecie żadnego członkostwa w klubie zniżkowym.

Z Krakowa do Turynu polecicie za jedne 78 PLN liną Wizz Air z wliczonym bagażem podręcznym bagażem podręcznym. Ja proponuję wam 4-dniową podróż z weekendem, począwszy od 20 listopada. Jeżeli macie ochotę, możecie polecieć na dłużej, nawet na tydzień. Jest kilka dostępnych terminów.

Wybierzcie odpowiadający wam termin: 13-20 listopada, 20-24 listopada, 27 listopada-4 grudnia oraz 15-18 grudnia.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.

W Turynie proponuję wam noclegi w 3-gwiazdkowym hotelu Master, który znajduje się w sąsiedztwie stadionu klubu piłkarskiego Juventus. W cenę zakwaterowania wliczone są śniadania, a do tego dostępny jest bezpłatny parking.

Wypożyczenie samochodu na dobę kosztować was będzie już od 40 PLN. Z własnym autem łatwiej i wygodniej będzie wam się odkrywało „perły” Piemontu i Lombardii.

Kalendarz najtańszych lotów z Krakowa do Turynu

Nie macie wystarczającej kwoty na zakup biletów? Nie martwcie się, jeśli skorzystacie z powyższego kalendarza eSky będziecie mogli kupić bilety na raty! I to 0 proc., co oznacza, że oddacie dokładnie tyle pieniędzy, ile pożyczycie. Aby kupić bilety na raty, musicie wybrać tę opcję w płatnościach PayU.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »