Fly4free.pl

Turcja na wypasie: ultra all inclusive w 5* hotelu za 1475 PLN. Wylot z Katowic

Luna Blanca Resort & Spa
Foto: wakacje.pl
od
1475 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
05.03.2022 - 12.03.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jeśli chcecie odpocząć, nie martwiąc się o nic, zarezerwujcie wczasy z biurem podróży! Już w następnym tygodniu możecie leżeć z drinkiem na basenie i odkrywać atrakcje malowniczej Turcji. Zainteresowani? Zapraszam po więcej szczegółów.

5* Luna Blanca Resort & Spa, w którym spędzicie tydzień, położony jest w mieście Side, 4 minuty spacerem od wybrzeża. Hotel oferuje 4 odkryte i 2 kryte baseny, prywatną plażę, 3 zjeżdżalnie wodne, łaźnię turecką, saunę oraz spa i centrum odnowy biologicznej. Każdy klimatyzowany pokój wyposażony jest w WiFi, lodówkę i prywatną łazienkę z bezpłatnym zestawem kosmetyków.

Hotel może pochwalić się bardzo dobrymi opiniami (4/5) wystawionymi przez dotychczasowych gości oraz wyróżnieniem od TripAdvisor.

„Pokoje duże, czyste, codziennie sprzątane, jedzenie bardzo dobre i moim zdaniem nawet spory wybór (byłem poza sezonem, spodziewałem się czegoś gorszego). Obsługa bardzo mila, animatorzy bardzo przyjaźni. Nie ma się do czego przyczepić, mogę tylko polecić!” – rekomenduje użytkownik portalu TripAdvisor.

Termin podróży: 5-12 marca
Wylot z: Katowic
Biuro podróży: Coral Travel
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 5* hotel
Wyżywienie: ultra all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: wakacje.pl
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »