Wczasy w Tunezji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2109 PLN (wyloty z 2 miast)

2109 PLN Tunezja all inclusive z 2 miast
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.
Lubicie planować urlop z wyprzedzeniem? Gdy do nas zawita jesienno-zimowa aura, wy ruszajcie po opaleniznę do Afryki. W Tunezji czekają was przyjemne temperatury i świetne warunki do spędzania aktywnego czasu na świeżym powietrzu.
Zgarniaj najlepsze okazje, zanim zobaczą je inni! 🌍
Przestań polować, zacznij wybierać. Dołącz do osób, które jako pierwsze znajdują ✈️ loty i 🌴 wakacje w cenach, które nie rujnują portfela 💸. Szybko, konkretnie i bez spamu.

Do Afryki udacie się w terminie 8 – 15 grudnia. Do Djerby polecicie bezpośrednio z Katowic lub Warszawy, a w cenę pakietu wliczono bagaż rejestrowany (nadawany do luku).

Urlop spędzicie w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu Dar Djerba Narjess. Obiekt oferuje lokalizację tuż przy piaszczystej plaży, odkryty basen, zielony ogród oraz restaurację serwującą specjały kuchni międzynarodowej w formie zróżnicowanego all inclusive.

Termin podróży: grudzień
Wylot z: Katowic lub Warszawy
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: r.pl
Przydatne informacje
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 17.07.2026 przez Wakacje.pl
Przygotuj się do podróży ℹ️
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Sprawdź inne superokazje 🔥
Dżerba bez stresu 🌴🧖 Tydzień all inclusive w 4* hotelu za 1883 PLN
Tunezja z Katowic 1883 PLN

Dżerba bez stresu: tydzień all inclusive w 4* hotelu

Tunezja all inclusive z basenem ze zjeżdżalniami 🌊🏖️ 4* hotel w Hammamet za 2429 PLN
Tunezja z Katowic 2429 PLN

Tunezja all inclusive z basenem ze zjeżdżalniami 4* hotel w Hammamet

✨ Raj, który wygląda jak marzenie 🥰 Tydzień na Seszelach w środku sezonu za 3669 PLN 🏝️🤩
Seszele z Krakowa 3669 PLN

Zobacz najpiękniejsze plaże świata w samym środku sezonu!

Lato w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu w Hammamecie za 2481 PLN
Tunezja z 8 miast 2481 PLN

Lato w Tunezji: 7 dni z all inclusive w 4* hotelu w Hammamecie

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?