Fly4free.pl

Tunezja na wakacje – wczasy all inclusive w hotelu przy plaży od 2161 PLN. Z Gdańska i Poznania

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Narda Gongora / Shutterstock
od
2161 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
30.06.2022 - 07.07.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Macie ochotę na beztroskie wczasy? Skorzystajcie z atrakcyjnej ceny od biura podróży, by tym razem nie musieć zajmować się organizacją wyjazdu. Z Tunezji wrócicie zrelaksowani, wypoczęci, z piękną opalenizną.

Wczasy w Tunezji zaplanowane zostały w terminie 30 czerwca – 7 lipca. Do Afryki polecicie bezpośrednio z wliczonym bagażem rejestrowanym. Do wyboru macie wyloty z Gdańska oraz Poznania.

Urlop spędzicie w 3* hotelu Marabout. To bardzo dobrze oceniany obiekt wypoczynkowy położony tuż przy piaszczystej plaży. Na miejscu czeka odkryty basen z imponującymi zjeżdżalniami, ogród palmowy, gdzie znajdziecie błogi cień w czasie gorących dni oraz restauracja działająca w formule all inclusive.

Termin podróży: wakacje
Wylot z: Gdańska lub Poznania
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 3* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: r.pl
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »