Fly4free.pl

Djerba all inclusive: tygodniowe wczasy w Tunezji od 2203 PLN (wyloty z Katowic i Warszawy)

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Rostislav_Sedlacek / Shutterstock
od
2203 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
02.06.2022 - 09.06.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Szukacie miejsca na beztroski wyjazd z gwarantowaną pogodą? Czerwiec w Tunezji przywita was wysokimi temperaturami, wieloma promieniami słońca oraz ciepłą wodą w morzu. Nie zastanawiajcie się dwa razy i wybierzcie wygodną opcję wycieczki z biurem podróży.

Na urlop do Tunezji udacie się w terminie 2 – 9 czerwca. Czeka was bezpośredni lot z Katowic lub Warszawy z wliczonym bagażem rejestrowanym (nadawanym do luku). W cenę pakietu wliczono również transfery oraz opiekę rezydenta.

Będziecie zakwaterowani w 3* hotelu Djerba Sun. Położenie tuż przy piaszczystej plaży, duży odkryty basen, klimatyzowane pokoje oraz restauracja serwująca specjały kuchni międzynarodowej w formule all inclusive to najważniejsze atuty hotelu.

Termin podróży: czerwiec
Wylot z: Katowic oraz Warszawy
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 3* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: r.pl
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »