Fly4free.pl

Djerba first minute. Tydzień w 4* hotelu z all inclusive w Tunezji od 2346 PLN (wyloty z 2 miast)

tunezja plaza
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Narda Gongora / Shutterstock
od
2346 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
27.10.2022 - 03.11.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Macie ochotę na beztroski relaks poza wysokim sezonem? W takim razie skorzystajcie z oferty biura podróży Rainbow i odpocznijcie w 4* hotelu z all inclusive! To gwarancja wypoczynku na najwyższym poziomie.

Urlop w Tunezji zaplanowany został w 27 października – 3 listopada. Czeka was bezpośredni lot na Djerbę, realizowany na pokładzie samolotu czarterowej linii lotniczej. W cenę wliczono bagaż rejestrowany (nadawany do luku), a jako miejsce wyboru możecie wybierać spośród 2 miast w Polsce.

Zatrzymacie się w 4* hotelu Zita Beach Resort. To idealny obiekt dla osób, które pragną beztroskiego relaksu. Na miejscu znajdziecie 2 baseny zewnętrzne, centrum spa i animacje dla dzieci. Do tego otrzymacie wyżywienie w formule all inclusive, z którego będziecie mogli korzystać w 2 restauracjach oraz 4 barach.

Termin podróży: jesień
Wylot z: Katowic oraz Warszawy
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: r.pl
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »