Tygodniowe all inclusive w Tunezji od 1533 PLN. Loty z Katowic lub Warszawy + hotel z aquaparkiem

1533 PLN Tunezja all inclusive z Katowic lub Warszawy
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.
Lubicie słońce, piaszczyste plaże oraz beztroskie opalanie się? Ruszajcie na urlop do Tunezji. Tamtejsze łagodne wybrzeże świetnie nadaje się do spokojnego wypoczynku, a całości doskonale dopełni hotel z aquaparkiem oraz wyżywieniem w formule all inclusive.
Zgarniaj najlepsze okazje, zanim zobaczą je inni! 🌍
Przestań polować, zacznij wybierać. Dołącz do osób, które jako pierwsze znajdują ✈️ loty i 🌴 wakacje w cenach, które nie rujnują portfela 💸. Szybko, konkretnie i bez spamu.

Do Tunezji udacie się w terminie 19 – 26 maja. Czeka was bezpośredni lot z Katowic lub Warszawy do Enfidhy, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Enter Air. W cenę biletów wliczono bagaż rejestrowany, dlatego tym razem nie będzie problemu ze spakowaniem wszystkich niezbędnych rzeczy.

Będziecie zakwaterowani w 3* hotelu Samira Club Spa & Aquapark. Do waszej dyspozycji będą tam tradycyjnie zaaranżowane pokoje, odkryty basen ze zjeżdżalniami oraz lokalizacja bezpośrednio przy piaszczystej plaży. Dodatkowo w ramach wyżywienia w formule all inclusive otrzymacie codzienne śniadania, obiady, kolacje, przekąski w ciągu dnia, jak również napoje bezalkoholowe oraz lokalne alkohole.

Termin podróży: maj
Wylot z: Katowic i Warszawy
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 3* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: tui.pl
Przydatne informacje
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 28.05.2026 przez Wakacje.pl
Przygotuj się do podróży ℹ️
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Sprawdź inne superokazje 🔥
Spędź wakacje w ciepłej Tunezji 🌊☀️ All inclusive w 4* hotelu za 2839 PLN
Tunezja z Wrocławia 2839 PLN

Spędź wakacje w ciepłej Tunezji: all inclusive w 4* hotelu

Tunezja, plaża i all inclusive w Hammamet 🌊🧖 4* resort latem za 2799 PLN
Tunezja z Gdańska 2799 PLN

Thalasso, plaża i all inclusive w Hammamet w 4* resorcie latem

Wypoczynek w Tunezji 🃏🌊 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 1771 PLN
Tunezja z Katowic 1771 PLN

Wypoczynek w Tunezji: 7 dni z all inclusive w 4* hotelu

4* hotel Shalimar & Aquapark w Tunezji 🌊🎢 Tygodniowe all inclusive za 2110 PLN
Tunezja z 9 miast 2110 PLN

4* hotel Shalimar & Aquapark w Tunezji: tygodniowe all inclusive

Pissouri (5 dni) w Hylatio Tourist Village z Gdańska
OD 1069 PLN

Pissouri (5 dni) w Hylatio Tourist Village z Gdańska

Reklama: okazja od naszego partnera
Faliraki (5 dni) w Evita Resort z Krakowa
OD 1689 PLN

Faliraki (5 dni) w Evita Resort z Krakowa

Reklama: okazja od naszego partnera
Złote Piaski (5 dni) w Apollo Spa Resort z Warszawy Modlin
OD 1299 PLN

Złote Piaski (5 dni) w Apollo Spa Resort z Warszawy Modlin

Reklama: okazja od naszego partnera
Lardos (5 dni) w Sun Beach Lindos z Krakowa
OD 2139 PLN

Lardos (5 dni) w Sun Beach Lindos z Krakowa

Reklama: okazja od naszego partnera
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?