Fly4free.pl

Na wypoczynek! Teneryfa i Agadir w jednej podróży z Krakowa za 646 PLN

646 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Balate Dorin / Shutterstock
W trakcie tej eskapady o wysokie temperatury nie będziecie musieli się martwić. Zarówno na gorącym archipelagu Wysp Kanaryjskich, jak i nad marokańskim wybrzeżem Oceanu Atlantyckiego odpoczniecie w promieniach słonecznych. Czyż nie o to chodzi w trakcie wyjazdów poza sezonem?

Mimo iż ta ciekawa wycieczka składa się z aż trzech przelotów: Kraków-Teneryfa, Teneryfa-Agadir oraz Agadir-Kraków, to zarezerwujecie ją jednym kliknięciem. Każdy z lotów jest bezpośredni i odbędziecie go na pokładach samolotów linii Ryanair.

Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli zabrać ze sobą mały bagaż podręczny. Sprawdźcie, jak efektywnie spakować się na taką wyprawę.

Termin podróży: listopad – grudzień
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Plan podróży:
Kraków – Teneryfa Południe 20.11
Teneryfa Południe – Agadir 28.11
Agadir – Kraków 2.12

Hotel od 298 PLN/2 osoby/noc

Na Teneryfie rekomenduję wam noclegi w 3* hotelu Santa Barbara Golf and Ocean Club by Diamond Resorts, który znajduje się na południowym wybrzeżu wyspy, nieopodal plaży San Blas. Na terenie kompleksu są dwa odkryte baseny oraz taras z leżakami, a we wszystkich pomieszczeniach będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Natomiast w Agadirze zatrzymajcie się w 4* hotelu Atlantic, który znajduje się nieopodal ogrodu Jardin Ibn Zaidoun oraz miejskiej plaży. W cenie zakwaterowani zapewnione będziecie mieli codzienne śniadania, dostęp do sieci WiFi oraz odkrytego basenu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 964 PLN/8 dni

W trakcie pobytu na Teneryfie chcielibyście zwiedzić największą wyspę całego archipelagu? W takim razie rozważcie wypożyczenie samochodu zaraz po przylocie. Mając do swojej dyspozycji auto, dojedziecie wszędzie tam, gdzie sobie zaplanujecie.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »