Fly4free.pl

Tanio! Cypr z weekendem za 483 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Wrocławia i noclegi w hotelu

483 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Lena Havryliuk / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Pozasezonowe śródziemnomorskie wojaże to idealny sposób na odpoczynek od codziennych obowiązków oraz podładowanie wewnętrznych „akumulatorów”. Skorzystaj z ciekawej propozycji wyjazdu i w terminie obejmującym dni wolne od pracy wybierz się na Wyspę Afrodyty.

Na Cypr udasz się w terminie 13-16 stycznia (piątek-poniedziałek) z wrocławskiego portu lotniczego im. Mikołaja Kopernika. W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Bilety w najniższej cenie dostępne są dla osób z Wizz Discount Club. Chętni na loty bez WDC zapłacą więcej.

W Larnace zakwaterowany będziesz w 3* hotelu apartamentowym Sun Hall Beach, który znajduje się w sąsiedztwie plaży Finikoudes. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziesz autobusem lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 13 – 16 stycznia 2023 r.
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla osób z WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel apartamentowy

Za pakiet lotów oraz noclegów w hotelu zapłacisz 483 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 428 PLN/2 osoby

Wrocław – Larnaka – Wrocław »

Hotel 537 PLN/2 osoby/3 noce

W Larnace rekomenduję ci noclegi w 3* hotelu apartamentowym Sun Hall Beach. Każde studio składa się z aneksu kuchennego, salonu, sypialni, łazienki oraz balkonu. Na terenie całego kompleksu będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 285 PLN/3 dni

Chcesz się wybrać do Nikozji lub na przylądek Ajia Napa? W takim razie zastanów się nad wypożyczeniem samochodu po przylocie na wyspę. Mając do swojej dyspozycji auto, łatwo dojedziesz do ww. miejsc.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »