Fly4free.pl

Tanie wakacje! Austria, Czechy, Słowacja, Włochy, Węgry i Ukraina. Loty z Warszawy już od 74 PLN

74 PLN
Łodzie w Wenecji
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Taweep Tang / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Zapewne życzycie sobie, aby tegoroczne wakacje minęły w dobrym humorze i miłym towarzystwie. Dlatego zamiast siedzieć w domu, wybierzcie się na krótką europejską wycieczkę do jednego z tytułowych państw. Co najważniejsze, za bilety lotnicze w dwie strony zapłacicie nieco ponad 70 PLN!

Na wycieczkę udacie się z warszawskiego lotniska im. Chopina lub portu lotniczego w Modlinie, w terminach pomiędzy lipcem a sierpniem. Wybierać możecie z wielu dat podróży do Bergamo, Budapesztu, Lwowa, Koszyc, Pragi, Wenecji oraz Wiednia. Do większości z tych miast polecicie na pokładzie samolotu linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręczny. Natomiast linią Wizz Air udacie się na Węgry oraz do północnych Włoch (Bergamo).

Pamiętajcie tylko, że lecąc z Wizz Air, najtańsze bilety dostępne są dla osób z Wizz Discount Club, chętni na loty bez WDC zapłacą nieco więcej.

Termin podróży: czerwiec – sierpień
Linia lotnicza: Ryanair lub Wizz Air, cena dla posiadaczy WDC
Bagaż: podręczny

Hotelod 134 PLN/2 osoby/noc

We Lwowie proponuję wam noclegi w hotelu Blum, który znajduje się w odległości 600 metrów od rynku lwowskiego. Wszystkie pokoje zostały gustownie urządzone i posiadają łazienkę z prysznicem.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W stolicy Czech rekomenduję wam zakwaterowanie w 4* hotelu Occidental Praha Five, który mieści się w sąsiedztwie stacji metra Anděl, a odległość od zabytkowego centrum miasta wynosi nieco ponad 3 km. W każdym z nowocześnie urządzonych pokoi znajduje się łazienka z prysznicem.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w stolicy Węgier zatrzymajcie się w 4* hotelu Eurostars Budapest Center, który znajduje się nieopodal centrum miasta, w odległości 3 minut spacerem od Muzeum Narodowego, Wielkiej Synagogi oraz stacji metra Astoria.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Podróże z Fly4free

Skusiły was ceny, ale macie zagwozdkę, czy do upatrzonego przez siebie kraju wjedziecie bez problemu i nie będziecie podlegać żadnym obostrzeniom? Spokojnie, na naszych łamach znajdziecie wszystkie potrzebne i przydatne informacje dotyczące podróżowania po Europie i nie tylko.

Należycie do grona osób zaszczepionych (pełną dawką) lub ozdrowieńców? W takim razie sprawdźcie, do których miejsc możecie podróżować bez obostrzeń.

Jesteście przeciwnikami szczepień, a COVID-19 ominął was szerokim łukiem? W takim razie przyjrzyjcie się liście państwa, do których wjedziecie z testem PCR lub tym tańszym (antygenowym).

Natomiast wszelkich przydatnych informacji: co warto zobaczyć? Gdzie warto zjeść? Szukajcie w tym dziale na forum, poświęconym europejskim podróżom.

Rynek we Lwowie
Foto: RossHelen / Shutterstock
praga stare miasto
Foto: kps1664 / Shutterstock
Foto: frantic00 / Shuttertock
Przydatne informacje
  • Co w przypadku, gdy lot nie dojdzie do skutku z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa? Wizz Air daje wam możliwość darmowej zmiany terminu podróży (na danej trasie), zwrot 120 proc. zapłaconej kwoty na konto Wizz Air – do wykorzystania na przyszłe rezerwacje lub po prostu zwrot pieniędzy na kartę/konto.

  • Natomiast w Ryanair macie możliwość darmowej zmiany terminu podróży, trasy (na dowolną z siatki przewoźnika) lub po prostu możecie ubiegać się o zwrot pieniędzy. Więcej na ten temat dowiecie się, klikając tutaj.

  • Macie problem z pakowaniem? Z tym poradnikiem nauczycie się, jak efektywnie spakować się w bagaż podręczny.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi, aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »