Barcelona i Fez w jednej podróży z Katowic za 299 PLN

Tygodniowa wycieczka z Katowic na przełomie listopada i grudnia. Zwiedzamy atrakcyjną stolicę Katalonii - Barcelonę oraz marokański Fez. Za bilety lotnicze zapłacimy tylko 299 PLN.

Lecimy WizzAirem oraz Ryanairem. Podróżujemy z bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 42 x 32 x 25 cm. Bilety kupimy na stronach obu linii: WizzAir.com oraz Ryanair.com.

Naszą wycieczkę zaczynamy 29 listopada bezpośrednim przelotem z Katowic do Barcelony, skąd dwa dni później polecimy do marokańskiego Fezu. Do kraju wrócimy 6 grudnia. Bilety lotnicze kosztują 299 PLN.

21.09.15 - RW1

Fez to świetna baza wypadowa na wycieczki po kraju. Meknes, Rabat albo błękitne miasto (Szafszawan) możecie odwiedzić korzystając z autokarów (CTM.ma) lub pociągów (ONCF.ma). Możecie również wypożyczyć samochód.

Sprawdź inne superokazje 🔥
Agadir bez przepłacania 🌴🇲🇦 4 dni w Maroku ze śniadaniami za 939 PLN
Maroko z Krakowa 939 PLN

Słoneczna Afryka bez przepłacania

Teneryfa + Agadir = wyjazd pełen słońca dla każdego za 538 PLN 🌤️👙🏖️ ✅
Kanary i Maroko z Katowic 538 PLN

Odpocznij na Kanarach i naucz się surfować w Maroku!

Wakacje w Marrakeszu z klimatem kasby 🕌✈️ 4* hotel La Maison Des Oliviers za 2779 PLN
Maroko z Krakowa 2779 PLN

Wakacje w Marrakeszu z klimatem kasby: 4* hotel La Maison Des Oliviers

Słoneczne Maroko 🌊🇲🇦 Loty i 3 noce w 4⭐️ hotelu ze śniadaniami za 949 PLN 👙
Maroko z Wrocławia 949 PLN

Słoneczna Afryka jesienią: loty i 3 noce ze śniadaniami

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?