Fly4free.pl

Tanie loty na Hawaje z Berlina za 2619 PLN. W bonusie kilka dni w San Diego

2619 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Savannah Rohleder / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
W takiej cenie na rajski archipelag Hawajów naprawdę warto się wybrać. Uzupełnieniem przygotowanej przeze mnie oferty jest to, że w trakcie wyjazdu kilka dni spędzisz w słonecznej Kalifornii. Jak to możliwe? Tego dowiesz się z poniższego tekstu.

Wycieczka do Stanów Zjednoczonych składa się z dwóch oddzielnych rezerwacji przelotów. Pierwszym etapem jest lot na trasie Berlin-San Diego-Berlin, który odbędziesz na pokładach samolotów linii American Airlines oraz British Airways. Po drodze czekać cię będzie wygodna przesiadka na lotnisku w Londynie.

Drugim jest bezpośrednia podróż z Kalifornii do Honolulu. W obie strony polecisz bezpośrednio na pokładach samolotów linii Hawaiian Airlines. Bez dodatkowych kosztów cały wyjazd odbędziesz z bagażem podręcznym oraz przedmiotem osobistym (małym plecakiem i damską torebką).

Termin podróży: luty – marzec 2023 r
Linie lotnicze: American Airlines, British Airways oraz Hawaiian Airlines
Bagaż: podręczny + przedmiot osobisty

Plan podróży po USA:
Berlin – San Diego 21.2
San Diego – Honolulu 23.2
Honolulu – San Diego 2.3
San Diego – Berlin 4(5).3

Hotel od 473 PLN/2 osoby/noc

W San Diego proponuję ci noclegi w hotelu Quality Inn San Diego, który znajduje się nieopodal bazy marynarki wojennej USA. Każdy pokój wyposażony został w klimatyzację, telewizor LCD, kuchenkę mikrofalową, lodówkę oraz zestaw do parzenia kawy lub herbaty.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w Honolulu proponuję ci noclegi w 3* hotelu Pearl Waikiki, który od plaży oddalony jest o 700 metrów. Każdy pokój został wyposażony w klimatyzację, lodówkę, kuchenkę mikrofalową, zestaw do parzenia kawy lub herbaty oraz telewizor. W łazience jest wanna z prysznicem.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Jesteś w stanie wydać nieco więcej na noclegi? W takim razie postaw na pobyt w hotelu Ilima, który od plaży w Waikiki oddalony jest także o 700 metrów. Na miejscu jest odkryty basen, bezpłatny parking, a we wszystkich pomieszczeniach korzystać możesz z sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 2004 PLN/7 dni

Po przylocie na Hawaje obowiązkowo wypożycz samochód i oddaj się samodzielnej eksploracji wyspy O’ahu.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »