Fly4free.pl

Tanie loty do USA: Nowy Jork, Los Angeles i San Francisco z Berlina od 1070 PLN

1078 PLN
Zbiór lotów do USA
Foto: maxbelchenko / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Przygotowałem dla was zestawianie z lotami na wschodnie i zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych. Dostępnych jest wiele terminów, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

W promocyjnych cenach do USA polecicie ze stolicy Niemiec od października do końca marca. Z tego tekstu dowiecie się jak tanio dostać się na lotnisko w Berlinie. Bilety do Nowego Jorku dostępne są za 1070 PLN, a do Kalifornii polecicie już od 1177 PLN. Zebrałem dla was kilkanaście terminów z tanimi lotami, które znajdziecie poniżej.

UWAGA! Pobyt na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki (lub terytoriów zależnych, takich jak Portoryko, Guam czy Saipan) jest możliwy tylko i wyłącznie z wizą. Można dokonać zakupu biletów lotniczych bez jej uprzedniego uzyskania, ale należy liczyć się z tym, że nasz wniosek o promesę w ambasadzie/konsulacie lub wizę już na lotnisku zostanie odrzucony, a nasza podróż nie dojdzie do skutku.

Do Stanów Zjednoczonych bez dodatkowych kosztów lecicie tylko z bagażem podręcznym oraz jedną sztuką przedmiotu osobistego (plecak szkolny/torebka). Za ten dawany do luku będziecie musieli zapłacić ok. 191 PLN w jedną stronę.

Na zachodnim wybrzeżu proponuję wam zakwaterowanie w Long Beach w motelu Super 8 Long Beach. Pokoje wyposażone zostały w podstawowe udogodnienia takie jak: klimatyzacja, lodówka, telewizor LCD, zestaw do przenia kawy/herbaty. W każdym jest łazienka z wanną.

Ceny zakwaterowania w Nowym Jorku zaczynają się od 226 PLN/pokój, a w San Francisco od 175 PLN/pokój. W bardzo dobrej cenie możecie także polecieć z Warszawy do Waszyngtonu za 1204 PLN.

Kalendarz najtańszych lotów z Berlina do Nowego Jorku

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »