Fly4free.pl

Przepiękna Afryka: tanie loty do Ugandy i Rwandy z Berlina od 1882 PLN. Dużo terminów

od 1882 PLN
Uganda
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Radek Borovka / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Masz ochotę wybrać się do niezwykłej Afryki? Skorzystaj z przygotowanego przeze mnie zestawienia tanich lotów do Ugandy oraz Rwandy i zobacz wspaniałe Jezioro Wiktorii, a także dzikie zwierzęta w ich naturalnym środowisku.

Do Afryki będziesz mógł udać się w terminach pomiędzy styczniem a majem przyszłego roku. Kilka przykładowych dat znajdziesz wypisanych poniżej. Podróż rozpoczniesz i zakończysz na lotnisku w Berlinie.

W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii Brussels Airways, a po drodze czeka cię przesiadka na lotnisku w Brukseli. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziesz mógł bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: styczeń-maj 2023 rok
Linia lotnicza: Brussels Airways
Bagaż: podręczny + przedmiot osobisty

Hotel od 384 PLN/2 osoby/noc

W Ugandzie wybrałem zakwaterowanie w 4* hotelu Admas Grand. Obiekt mieści się w pobliżu wybrzeża Jeziora Wiktorii. W cenę pobytu wliczono śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w Rwandzie zatrzymaj się w 4* hotelu des Mille Collines. Na miejscu znajdziesz basen zewnętrzny i strefę spa. Otrzymasz również darmowe śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »