Fly4free.pl

Tanie loty do Szwajcarii. Bazylea z Warszawy za 78 PLN (118 PLN bez WDC)

78 PLN
Bazylea
Foto: gevision, Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Bazylea przez wielu niedoceniana, położona jest na styku trzech państw, a taka lokalizacja wręcz powinna motywować do odwiedzenia tego miasta. Możemy stamtąd wybrać się do Francji czy Niemiec, a to oznacza, że w trakcie takiej wycieczki będziemy mogli znaleźć się na terenie aż 3 krajów w bardzo krótkim czasie.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie węgierskiej linii lotniczej Wizz Air. Aby uzyskać taką cenę, musisz być członkiem Wizz Discount Club.

Hotel ibis Budget Basel City oferuje pokoje z telewizorem z dostępem do kanałów kablowych. Do dyspozycji gości jest łazienka z prysznicem. Recepcja czynna jest przez całą dobę. Na miejscu i w okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania rozmaitych form aktywnego wypoczynku, w tym turystyki pieszej i rowerowej.

Wynajętym samochodem zwiedzicie najciekawsze miejsca i atrakcje regionu, dlatego warto tę opcję rozważyć. Dodatkowo ubezpieczcie go na Icarhireinsurance, by nie martwić się o nic w trakcie jego użytkowania.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »