Fly4free.pl

Tanie loty do Seattle z Berlina od 1798 PLN. Dużo terminów

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
1798 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Dmitry Kovba / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Odkryj jeden z najpiękniejszych regionów Stanów Zjednoczonych! W Waszyngtonie czekają na ciebie niezwykłe parki narodowe (Olympic, Północnych Gór Kaskadowych i Mount Rainier) i zapierające dech w piersiach widoki.

Do Seattle udasz się z berlińskiego lotniska im. Willy’ego Brandta w okresie pomiędzy kwietniem a lipcem. Dostępne są także terminy przypadające na długi weekend majowy i wakacje.

Do Stanów Zjednoczonych i z powrotem polecisz na pokładach samolotów linii British Airways z wygodnymi przesiadkami na lotnisku w Londynie lub KLM z przystankami Amsterdamie. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą możesz bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak i damską torebkę).

Termin podróży: kwiecień – lipiec
Linia lotnicza: British Airways
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damska torebka)

Hotel od 587 PLN/2 osoby/noc

W Seattle proponuję ci 3* hotel Sonder The Boylston. Obiekt mieści się w centrum miasta i jest bardzo dobrze oceniany przez dotychczasowych gości.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Wolisz noclegi bliżej Parku Narodowego Mount Rainier? W takim razie hotel Crest Trail Lodge będzie idealnym rozwiązaniem. Na miejscu znajdziesz komfortowo urządzone pokoje z dostępem do WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 1431 PLN/8 dni

Okolice Seattle słynną z przepięknych parków narodowych. Z tej części USA jest także blisko do Vancouver! Chętnie „wyskoczysz” do tego kanadyjskiego miasta? W takim razie wypożycz samochód zaraz po przylocie do Stanów Zjednoczonych.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »