Fly4free.pl

Tanie loty do Mexico City ze stolicy Niemiec od 1705 PLN

1705 PLN
Oferta wyprzedana
Mexico City miasto
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Diego Grandi / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Dobra okazja na zakup niedrogich biletów do Meksyku. Wybierzcie się na spotkanie przygody do tego niezwykle różnorodnego kraju.

No i znowu z Berlina – ale cóż poradzić, nasi zachodni sąsiedzi dostają „na tacy” takie okazje, że grzech z nich nie korzystać. Tym razem macie szansę wybrać się tanio do stolicy Meksyku, gdzie czeka na Was cała paleta kolorów i smaków oraz wspaniała fiesta. Może nawet uda się Wam kupić tam odrobinę szczęścia? Będąc na miejscu w Waszym zasięgu znajdą się wspaniałe ruiny starożytnych świątyń Majów i Azteków, a dla wielbicieli lenistwa na plaży – Półwysep Jukatan i turkusowe wody Zatoki Meksykańskiej.

Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej British Airways.
Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 56 x 45 x 25 cm (max. 23 kg). Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 203 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 23 kg.

Pierwszy dzień po przylocie proponuję spędzić w mieście, celem aklimatyzacji. Ibis Mexico Alameda Hotel oferuje przestronnie urządzone pokoje z prywatną łazienką, telewizorem LCD oraz bezpłatnym dostępem do WiFi.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »