Fly4free.pl

Tanie loty do Izraela: Tel Awiw z Katowic za 98 PLN!

98 PLN
Oferta nieaktualna
wyrzeże Tel Awiwu
Foto: Ruslan Paul / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Mówią, że Jerozolima się modli, Hajfa pracuje, a Tel Awiw bawi. Czy to prawda? Przekonajcie się sami. Skorzystajcie z atrakcyjnych cen biletów lotniczych i wybierzcie się w marcu na wycieczkę po Izraelu!

Do Tel Awiwu polecicie linią Wizz Air. Najtaniej bilety kupią członkowie WDC. Pozostałe osoby zapłacą 100 PLN więcej. W cenę wliczony jest mały bagaż podręczny. Sprawdźcie nasze porady, jak się spakować.

W Izraelu spędzicie 8 dni. Polecam wam odwiedzić również Jerozolimę i Ein Gedi nad Morzem Martwym. Dojedziecie tam autobusami Egged. Ceny biletów zaczynają się już od 16 ILS (ok. 17 PLN), autobusy kursują parę razy dziennie.

Termin podróży: marzec
Wylot z: Katowic
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla posiadaczy Wizz Discount Club
Bagaż: podręczny

Hotel327 PLN/noc

W Tel Awiwie proponuję wam noclegi w apartamencie Diana.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Co robić w Izraelu?

W Tel Awiwie musicie zobaczyć Jaffę, czyli stare miasto. To jedno z najpiękniejszych miejsc w metropolii. Znajduje się tam wiele zabytków – odwiedźcie plac Kedumim, wieżę zegarową z XVII wieku, meczet Mahmudiego i synagogę Beit Zunana oraz Muzeum Starożytności.

Jeśli chcecie zobaczyć panoramę Tel Awiwu, polecam platformę widokową na jednym z wieżowców w Azrieli Center oraz widoki z parku Shar Ramses w Jaffie.

Tel Awiw słynie również z pięknych i piaszczystych plaż. Za najładniejszą uznawana jest Metzitzim Beach. W jej okolicy znajduje się pełno restauracji, kawiarni i barów.

Obowiązkowym punktem wycieczki do Izraela jest odwiedzenie Jerozolimy. To miasto niezwykle ważne dla chrześcijan, żydów i muzułmanów. Musicie zobaczyć Ścianę Płaczu, Górę Oliwną, Wzgórze Świątynne, Bazylikę Grobu Pańskiego, Mury Starego Miasta, katedrę św. Jakuba i Bazar Mahane Yehuda.

tel awiw wybrzeże
Foto: Dance60 / Shutterstock
jerozolima
Foto: Sean Pavone's / Shutterstock
morze martwe plaża
Foto: Dmitry Polonskiy / Shutterstock
Przydatne informacje
  • W marcu w Izraelu możecie spodziewać się około 20°C.

  • Aby wjechać do Izraela musicie posiadać paszport, którego data ważności wynosi minimum 6 miesięcy od dnia przekroczenia granicy.

  • Na granicy nie dostaniecie izraelskiej pieczątki w paszporcie, a zgodę na wjazd otrzymacie na oddzielnej karteczce. Nie zgubcie jej!

  • Z lotniska w Tel Awiwie do centrum miasta dojedziecie pociagiem nr 50 w około 20 minut.

  • Lecąc Wizz Air możecie zabrać ze sobą jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg.

  • Członkostwo w WIZZ Discount Club (WDC) umożliwia korzystanie z atrakcyjnych zniżek na loty Wizz Air i inne usług. Koszt WDC? Od 39,99 EUR (ok. 170 PLN).

  • Revolut to niezbędna rzecz w podróży! Płacąc w Izraelu wielowalutową kartą nie stracicie na przewalutowaniach.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »