Fly4free.pl

Tanie loty do Chicago z Warszawy od 1149 PLN. Atrakcyjne terminy (Wielkanoc, majówka, wakacje)

1149 PLN
chicago downtown
Foto: beboy / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Marzy wam się podróż do Stanów Zjednoczonych? Nie mogliście lepiej trafić! Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie oferty i ruszcie do wspaniałego Chicago! Dostępnych jest wiele terminów od bieżącego miesiąca aż do późnej jesieni, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Do Stanów Zjednoczonych polecicie w wielu datach tego roku. Dostępnych jest sporo terminów od lutego do października, w tym na przykład: 14-20 kwietnia, 27 kwietnia – 4 maja lub 25-31 sierpnia. Czekają was loty z lotniska im. Fryderyka Chopina w Warszawie, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczych TAP Air Portugal lub SAS. Po drodze spodziewajcie się przesiadek w Lizbonie, Sztokholmie lub Kopenhadze.

Termin podróży: luty – październik
Wylot z: Warszawy
Linia lotnicza: TAP Air Portugal lub SAS
Bagaż: podręczny

Hotel od 302 PLN/noc/2 osoby

Jeśli szukacie budżetowej opcji, ciekawy może okazać się 4* hotel The Whitehall. To bardzo dobrze oceniany obiekt, który zlokalizowany jest w pobliżu centrum miasta. Pokoje są bardzo klimatycznie wykończone i mają prywatne łazienki. Na miejscu skorzystacie z bezpłatnego Wi-Fi i siłowni.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Dobrym wyborem może okazać się też 4* hotel LondonHouse Chicago, Curio Collection by Hilton. Dotychczasowi goście rewelacyjnie oceniają pobyt w tym miejscu. Obiekt jest świetnie zlokalizowany – do większości atrakcji dostaniecie się w kilka minut. Będziecie też mogli skorzystać ze strefy spa.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co zobaczyć w trakcie wycieczki?

Zwiedzanie Chicago polecam rozpocząć od Navy Pier. To miejsce, gdzie niegdyś stacjonowała Marynarka Wojenna, a dziś jest jednym z najpopularniejszych i najciekawszych miejsc w mieście. Znajduje się tam wysoki na 60 m diabelski młyn. Musicie też zobaczyć słynną rzeźbę Wrota Niebios, która przypomina ogromną fasolkę!

Szukacie punktów widokowych? Wspaniałą panoramę okolicy zobaczycie ze szklanej platformy widokowej The Ledge, która znajduje się na 103. piętrze Willis Tower. Zmęczeni zgiełkiem miasta? W takim razie wybierzcie się nad jezioro Michigan.

Czy to wszystko? Oczywiście, że nie – jeżeli w dalszym ciągu wam mało to ruszcie szlakiem chicagowskiej listy „must see”.

Foto: Benjamin Rascoe / Unsplash.com
Foto: Pedro Lastra / unsplash.com
Foto: f11photo / yayimages.com
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »