Fly4free.pl

Tanie loty do Azji od 1388 PLN, Australia od 2234 PLN. Z Berlina

1388 PLN
Sydeny Opera
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: f11photo / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Okazja na rezerwacje tanich lotów do Azji Południowo-Wschodniej lub Australii. Ceny biletów do Indonezji, Malezji, Singapuru, Tajlandii czy Wietnamu zaczynają się od 1388 PLN, a do Sydney i Melbourne od 2234 PLN.

Podane przeze mnie ceny mają zastosowanie jeżeli w podróż udadzą się min. 2 osoby. W przypadku gdy planujecie zakup tylko 1 biletu, wtedy cena będzie wyższa o ok. 48 PLN. Pamiętajcie, że w promocyjne bilety kupicie na wyloty z Berlina. Jak budżetowo dostać się na lotnisko ze stolicy Niemiec podpowiadamy w tym tekście.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 54 x 38 x 23 cm (max. 7 kg).
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej Scoot.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Plus minimum 200 zł w jedną stronę za bagaż rejestrowany do 20kg
Koala22, 14 stycznia 2019, 10:23 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Nie lubie tej linii. Brak TV na pokładzie, brak jedzenia w cenie. Na dodatek nie pozwalają spożywać własnych kanapek. Mało miejsca na nogi. Dobrze że można włączyć swojego laptopa - choć za naładowanie już trzeba zapłacić.
marli30, 14 stycznia 2019, 13:23 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Jak to? Sprawdzają, co jesz i czy przyniosłeś to z zewnątrz? 
marli30 Nie lubie tej linii. Brak TV na pokładzie, brak jedzenia w cenie. Na dodatek nie pozwalają spożywać własnych kanapek. Mało miejsca na nogi. Dobrze że można włączyć swojego laptopa - choć za naładowanie już trzeba zapłacić.
Koala22, 14 stycznia 2019, 17:57 | odpowiedz
Avatar użytkownika
W moim przypadku wyglądało to tak,  że dałem dzieciom kanapki. Podeszła stewardesa i poprosiła zresztą bardzo grzecznie, że zgodnie z polityką ich linii nie można jeść innego jedzenia, niż kupione na pokładzie samolotu.Schowaliśmy więc jedzenie. Zapewne uda się zjeść - bo przecież stewardesy nie chodzą cały czas i nie pilnują cały czas. Ale trochę to słabe.Jedzenie na pokładzie drogie, picie jeszcze droższe.No ale w końcu raz nie zawsze :)Tak czy inaczej nie lubie tych linii. 
Koala22 Jak to? Sprawdzają, co jesz i czy przyniosłeś to z zewnątrz? 
marli30 Nie lubie tej linii. Brak TV na pokładzie, brak jedzenia w cenie. Na dodatek nie pozwalają spożywać własnych kanapek. Mało miejsca na nogi. Dobrze że można włączyć swojego laptopa - choć za naładowanie już trzeba zapłacić.
marli30, 14 stycznia 2019, 18:43 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »