Fly4free.pl

Tanie loty do Ameryki Środkowej z Berlina. Gwatemala i Kostaryka od 1571 PLN

1571 PLN
Gwatemala
Foto: SL-Photography/Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Skorzystajcie z okazji i wybierzcie się do niezwykle ciekawej, a zarazem bardzo zróżnicowanej Ameryki Łacińskiej.

Swoją podróż rozpoczniecie w Berlinie. Na pokład samolotów linii KLM, Air France oraz Copa Airlines zabierzecie tylko bagaż podręczny. Po drodze czeka was przesiadka w Amsterdamie, Paryżu oraz w Panamie. W okresie objętym promocją (styczeń – luty) możecie liczyć na dobrą pogodę.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 35 x 25 cm (max. 10 kg) oraz torebkę damską, torbę męską lub laptopa - 40 x 30 x 15 cm.

Pierwszą noc po przylocie do Kostaryki proponuję wam spędzić w stolicy. Zatrzymajcie się w utrzymany w stylu kolonialnym pensjonacie Costa Rica, który usytuowany jest 5 minut spacerem od alei Avenida Central, przy której znaleźć można wiele restauracji, barów i sklepów. Swoim gościom obiekt oferuje bezpłatne śniadanie kontynentalne, kawę oraz herbatę. Na miejscu można również korzystać WiFi oraz prywatnego parkingu.

Kalendarz najtańszych lotów do Gwatemali

Kalendarz najtańszych lotów do Kostaryki

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Jeśli ktoś lubi kombinować z wykorzystaniem terminów świątecznych (mniej urlopu) to San Jose wchodzi np. 9-26 XII, na dodatek tylko z jedną przesiadką na CDG.
Kashpir, 4 lipca 2019, 10:40 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »