Fly4free.pl

Tanie loty do Ameryki! Kanada, Meksyk i USA z Berlina od 966 PLN (również w wakacje!)

966 PLN
Foto: Romanets / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Okazja, na jaką wszyscy czekaliśmy! Nie zastanawiajcie się dwa razy i zarezerwujcie supertanie bilety za ocean – do Kanady, Meksyku lub USA i zacznijcie planować swoją niezapomnianą podróż!

Bilety w tak niskich cenach kupicie na loty z Berlina. Czekają was podróże na pokładzie samolotów linii lotniczej British Airways z bezpiecznymi, gwarantowanymi przez przewoźnika przesiadkami w Londynie, Madrycie oraz w niektórych przypadkach w USA. W cenę wliczono tylko bagaż podręczny, dlatego przed wyjazdem zapoznajcie się z przygotowanym przez nas poradnikiem dotyczącym pakowania się.

Termin podróży: czerwiec – lipiec
Linia lotnicza: British Airways / Iberia
Bagaż: podręczny

Hotel 164 PLN/pokój

4* hotel Hacienda Real Del Caribe będzie świetnym miejscem na wypoczynek – obiekt znajduje się w odległości krótkiego spaceru od plaży w Playa del Carmen.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Foto: Foto: posztos / Shutterstock
Foto: photopixel / Shutterstock
Foto: Foto: huanjenhung / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Na moment pisania artykułu Meksyk ma otwarte granice lotnicze, a kwarantanna i testy dla turystów są nieobowiązkowe. Więcej informacji na ten temat znajdziecie pod tym linkiem.
  • Po powrocie do Polski czeka was 10-dniowa kwarantanna, z której możecie uwolnić się, wykonując w kraju test. Warunek ten nie dotyczy zaszczepionych osób.
  • Dowiedzcie się, jak łatwo i tanio dojechać do stolicy Niemiec.
  • Jeżeli preferujcie transport własnym autem. Sprawdźcie jedną z najtańszych opcji parkingowych w okolicy lotniska Brandenburg.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »