Fly4free.pl

Tania wycieczka do Gruzji z Gdańska za 210 PLN (296 PLN bez WDC)

210 PLN
Oferta wyprzedana
Gruzja góry zimą
Foto: Fotokon / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Gruzja – piękny kaukaski kraj zachwyca o każdej porze roku. Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie propozycji i wybierzcie się tam w trakcie nadchodzącej zimy.

Nasze ostatnie oferty wycieczek do tego kraju cieszyły się bardzo dużą popularnością. Choć cena biletów wzrosła o kilkadziesiąt złotych, to całkowity koszt pakietu ciągle pozostaje niezwykle atrakcyjny. Za podróż dwóch osób, wliczając koszt lotów oraz zakwaterowanie, zapłacicie tylko 419 PLN. W podróż wybierzecie się w lutym z bagażem podręcznym. Przed wylotem zapoznajcie się z praktycznymi radami, które ułatwią wasz wyjazd.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej Wizz Air.

W proponowanym przeze mnie obiekcie Sano czeka na was skromnie urządzony pokój z prywatną łazienką. W całym budynku zapewniono dostęp do sieci WiFi. Gospodarze oferują smaczne śniadanie, za które przyjdzie wam dodatkowo zapłacić 21 PLN/osoba.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »