Fly4free.pl

Sztokholm na weekend za 380 PLN. Loty z Gdańska + noclegi na pokładzie Jumbo Jeta

390 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Oleksiy Mark / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Musisz liczyć się z każdym dniem urlopu? Skorzystaj z dobrego rozkładu lotów do szwedzkiej stolicy i wybierz się tam na weekend, by pozwiedzać, spróbować pysznych cynamonowych bułeczek oraz zanocować w niezwykłym hotelu na płycie lotniska!

Na wycieczkę do Sztokholmu udasz się w dogodnym terminie obejmującym weekend (sobota rano – niedziela wieczór) 18-19 marca. Czeka cię bezpośredni lot z Gdańska na główne lotnisko w Arlandzie, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair.

Wybrałem dla ciebie noclegi w niezwykłym Stf Jumbo Stay Stockholm. To wycofany ze służby dwupokładowy, szerokokadłubowy Boeing 747, o którym marzą fani awiacji. Będzie to niezwykłe doświadczenie do twojego podróżniczego portfolio.

Termin podróży: marzec
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za loty w dwie strony oraz noclegi zapłacisz 390 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 527 PLN/2 osoby/pobyt

W Stf Jumbo Stay Stockholm czeka na ciebie ogrzewany pokój wyposażony w telewizor LCD oraz dostęp do WiFi. Wewnątrz samolotu działa również kawiarnia, w której serwowane są napoje oraz proste przekąski. W cenę zakwaterowania wliczono śniadanie.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 252 PLN/osoba

Marzysz o najlepszych zdjęciach ze Sztokholmu? Wybierz się na wycieczkę z miejscowym przewodnikiem, który pokaże ci, gdzie znajdziesz najlepsze kadry.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »