Fly4free.pl

Szalona Środa w PLL LOT: europejskie podróże od 280 PLN, loty do Tbilisi za 620 PLN. Z Warszawy

280 PLN
Foto: Mahmoud Sayed / unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wystartowała kolejna odsłona cyklicznej promocji w PLL LOT, czyli „Szalona Środa”. Tym razem nasz narodowy przewoźnik oferuje przeloty w obniżonych cenach na ciekawych europejskich trasach (m.in. do Amsterdamu, Barcelony, Luksemburga, Nicei czy Zagrzebia) oraz do państwa położonego na pograniczu Europy i Azji, czyli Gruzji.

W podróż z warszawskiego lotniska im. Chopina wybrać się będziecie mogli do Amsterdamu, Barcelony, Kiszyniowa, Luksemburga, Madrytu, Nicei, Sofii, Tbilisi, Wenecji oraz Zagrzebia.

Dostępnych jest wiele terminów na przeloty w okresie pomiędzy 10 stycznia a 26 marca, także takich obejmujących dni wolne od pracy (piątek-poniedziałek) oraz klasyczny weekend (sobota-niedziela). Wszystkie loty są bezpośrednie i odbędziecie je na pokładach samolotów należących do Polskich Linii Lotniczych LOT. W cenie biletu zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny o standardowych wymiarach oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: styczeń – marzec 2022 r.
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty

Hotel od 212 PLN/2 osoby/noc

W stolicy Gruzji polecam wam noclegi w 4* hotelu Iota, który znajduje się w odległości 300 metrów od Placu Wolności. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację, telewizor LCD oraz minibar. W każdym jest także prywatna łazienka oraz balkon lub taras.

Dowiedzcie się więcej na temat tego hotelu

Natomiast w Sofii proponuję wam noclegi w 4* hotelu Eurostars, który znajduje się w centrum miasta, nieopodal głównych atrakcji stolicy Bułgarii. Wszystkie pokoje zostały gustownie urządzone i posiadają nowoczesną łazienkę z prysznicem.

Dowiedzcie się więcej na temat tego hotelu

Foto: k_samurkas / Shutterstock.com
Foto: Boyan Georgiev Georgiev / Shutterstock
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »