Fly4free.pl

Świąteczna odsłona Szalonej Środy w PLL LOT: zagraniczne loty z Warszawy od 183 PLN

183 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Grand Warszawski / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Dziś rozpoczęła się kolejna odsłona cyklicznej promocji w PLL LOT. Tym razem przez 3 dni możecie rezerwować dla siebie bilety w obniżonych cenach: na krajówki, europejskie podróże, a nawet dalekie loty do Azji i Ameryki Północnej!

Poniżej znajdziecie wybrane przeze mnie najciekawsze kierunki w ramach aktualnie trwającej promocji. Pamiętajcie, ze dostępne są również loty krajowe oraz inne połączenia – najtańsze bilety kupicie już za 183 PLN. Wszystkie loty to bezpośrednie podróże z warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina, realizowane na pokładzie samolotów PLL LOT.

Termin podróży: styczeń – marzec
Wylot z: Warszawy
Linie lotnicze: PLL LOT
Bagaż: podręczny

Foto: PLL LOT

Hotel od 187 PLN/pokój

W Wilnie zatrzymajcie się w znakomicie ocenianym 4* hotelu znanej sieci: Hilton Garden Inn Vilnius City Centre.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Stambuł to idealne miejsce, by zafundować sobie odrobinę luksusu w przystępnej cenie. Wybrałem tam dla was zakwaterowanie w 5* hotelu Dilhayat Kalfa z wliczonymi śniadaniami.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

A może wycieczka do Belgradu? Postawcie na 4* hotel Hedonic, gdzie czekają designerskie wnętrza, elegancko urządzone pokoje oraz śniadania wliczone w cenę noclegów.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Foto: shirmanov aleksey / Shutterstock
Foto: Artur Bogacki / Shutterstock
Foto: Datsenko Maryna / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Zastanawiacie się, dokąd możecie jechać bez ograniczeń? Sprawdzicie to łatwo naszej wyszukiwarce obostrzeń.
  • Od 15 grudnia wszyscy podróżni wracający do Polski z krajów spoza UE, strefy Schengen oraz jeszcze kilku innych państw będą musieli przedstawić negatywny wynik testu na koronawirusa. Sprawdźcie szczegóły tutaj >>
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »