Fly4free.pl

Promocja świąteczna w PLL LOT: loty po kraju od 142 PLN, po Europie od 167 PLN, do Azji i Ameryki Północnej od 1350 PLN (z Warszawy)

142 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Markus Spiske / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Najnowsza odsłona „Szalonej Środy” – cyklicznej promocji od Polskich Linii Lotniczych LOT trwać będzie aż 4 dni! Przez ten okres macie szansę na rezerwację tanich lotów krajowych, do europejskich stolic, nad Zatokę Perską, do Kazachstanu, do Kanady i USA oraz na wyspę Cejlon! Wiecie już, na co się skusicie?

Na wycieczkę z PLL LOT wybrać się będziecie mogli w okresie pomiędzy 10 stycznia a 26 marca. Loty krajowe oraz po Europie dostępne są także w dogodnych terminach obejmujących dni wolne do pracy (piątek-niedziela) oraz (piątek-poniedziałek), jak i na klasyczny weekend (sobota-niedziela).

Natomiast loty na trasach średniego (Dubaj, Nur-Sułtan) i dalekiego zasięgu dostępne (Chicago, Kolombo, Nowego Jorku oraz Toronto) dostępne są na nieco dłuższe pobyty. W cenie biletu zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny o standardowych wymiarach oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Pamiętajcie, że z warszawskiego lotniska im. Chopina na wszystkich promocyjnych trasach podróżować będziecie bezpośrednio. Decydując się na loty z portów regionalnych, musicie liczyć się z przesiadką na lotnisku w stolicy Polski, a poniżej w tekście znajdziecie listę przykładowych kierunków.

Termin podróży: styczeń – marzec 2022 r.
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty

Hotel od 414 PLN/2 osoby/noc

W Nowym Jorku proponuję wam noclegi w 3* hotelu The Park Ave North, który znajduje się w odległości 1,5 km od słynnego Central Parku. W każdym pokoju jest łazienka z wanną i prysznicem, a na terenie całego obiektu zapewniony będziecie mieli dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym noclegu

Natomiast w Dubaju proponuję wam noclegi w 4* hotelu Hilton Garden Inn Dubai Al Mina, z odkrytym basenem na dachu. Wszystkie pokoje są z klimatyzowane i wyposażone w telewizor LCD, minibar oraz zestaw do parzenia kawy lub herbaty.

Dowiedzcie się więcej o tym noclegu

Foto: Michal Ludwiczak / Shutterstock
Foto: Kent Tupas / Unsplash.com
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »