Fly4free.pl

Szalona Środa w PLL LOT: bilety do Prisztiny, Sarajewa, Luksemburga od 299 PLN, do Baku za 585 PLN. Podróże z Warszawy

od 299 PLN
Oferta wyprzedana
panorama baku
Foto: Leonid Andronov / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
W dzisiejszej odsłonie cyklicznej promocji naszego narodowego przewoźnika – PLL LOT – możecie zarezerwować przeloty w atrakcyjnych cenach na Bałkany, do jednego z państw Beneluksu oraz do egzotycznego Azerbejdżanu.

W podróż do Baku, Luksemburga, Prisztiny oraz Sarajewa wybrać się będziecie mogli w okresie pomiędzy 29 maja a 30 lipca, z warszawskiego lotniska im. Chopina. Na każdej trasie polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów PLL LOT z wliczonym bagażem podręcznym oraz przedmiotem osobistym (mały plecak lub damska torebka).

Możliwe są także loty z portów regionalnych (Gdańsk, Katowice, Kraków, Poznań, Rzeszów, Wrocław), ale wtedy należy liczyć się z przesiadką na stołecznym lotnisku.

Termin podróży: maj – lipiec
Linie lotnicze: PLL LOT
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty

Hotel

W Prisztinie rekomenduję wam noclegi z codziennymi śniadaniami w 4* hotelu Denis & Spa. Znajduje się on w odległości 300 metrów od centrum miasta. Każdy pokój został wyposażony w telewizor LCD, minibar oraz czajnik elektryczny.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Sarajewie zatrzymajcie się w 4* hotelu Central. Na miejscu będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi, centrum fitness oraz krytego basenu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »