Fly4free.pl

Sylwester w Wiedniu za 874 PLN. Loty do stolicy Austrii z Warszawy + noclegi w apartamencie

874 PLN
Oferta nieaktualna
sylwester w wiedniu
Foto: Ian Winslow / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Szukacie miejsca, w którym przywitacie nowy rok? Stolica Austrii będzie świetnym rozwiązaniem! Zobaczycie słynny koncert noworoczny, przejdziecie się "sylwestrowym szlakiem" oraz zabawicie się na jednym z wielu balów.

Do Austrii udacie się na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair. Wasza podróż rozpocznie się 30 grudnia na lotnisku w Warszawie. Powrót do Polski zaplanowany jest na 3 stycznia. Pamiętajcie, że w cenę biletów wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny. Przed wyjazdem przeczytajcie nasze wskazówki, jak się spakować.

W Wiedniu zatrzymacie się w apartamencie Alina’s, który może pochwalić się dobrymi ocenami gości.

Termin podróży: 30 grudnia – 3 stycznia
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

Za loty w dwie strony i zakwaterowanie zapłacicie 874 PLN za osobę, przy 2 podróżnych.

Hotel 1192 PLN/2 osoby

Polecam wam zatrzymać się w dobrze ocenianym apartamencie Alina’s. Znajdziecie w nim kompleksowo wyposażoną kuchnię, komfortowe łóżko i taras. Ponadto obiekt zlokalizowany kilka kilometrów od centrum miasta.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co zobaczyć podczas wizyty w Wiedniu?

Wiedeń to miasto, w którym zobaczycie przepiękną architekturą, a przy tym spędzicie niezapomnianą noc sylwestrową! Odbywają się tam bogate i uroczyste bale: Kaiserball w Hofburgu oraz Opernball w Operze Wiedeńskiej. Bilety na te wydarzenia są jednak drogie i trudno je zdobyć. Mimo tego w stolicy odbywa się wiele różnych imprez, więc z pewnością będziecie się dobrze bawić!

Świetnym pomysłem jest odwiedzenie targów noworocznych, które zastępują jarmark bożonarodzeniowy. Polecam wam tzw. spacer sylwestrowy, czyli szlak, który ciągnie się od centrum przez Plac Ratuszowy do Prateru. Wzdłuż trasy znajdziecie mnóstwo stoisk z ponczem, jedzeniem i słodkościami.

W noworoczny poranek rekomenduję wizytę pod ratuszem na „śniadaniu kacowym”. Ponadto będziecie mogli stamtąd podziwiać wyświetlany na telebimie Koncert Noworoczny Wiedeńskich Filharmoników.

Poza zabawą w Wiedniu powinniście zobaczyć historyczne zabytki. Szczególnie warto odwiedzić gotycką Katedrę św. Szczepana, synagogę miejską i romański kościół św. Ruprechta. Z pewnością będziecie zachwyceni pałacem Belweder.

wieden panorama
Foto: Shutterstock, mRGB
Panorama Wiednia
Foto: Shutterstock
Foto: Shutterstock, LaMiaFotografia
Przydatne informacje
  • Aktualnie zaszczepieni mogą podróżować w większości kierunków w UE bez dodatkowych ograniczeń, pozostałe osoby mogą być zobowiązane wykonać test. Szczegóły możecie sprawdzić w naszej wyszukiwarce obostrzeń.
  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie wnaszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »