Fly4free.pl

Sylwester w Kijowie za 473 PLN! W pakiecie loty z Krakowa + 3* hotel

473 PLN
Panorama Kijowa
Foto: Vlada Zhi / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Szukacie taniej opcji na przywitanie nowego roku? Polećcie na Ukrainę! Zabawicie się we wspaniałym Kijowie i odwiedzicie liczne atrakcje miasta!

Na Ukrainę polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair. Wasza podróż rozpocznie się 30 grudnia na lotnisku w Krakowie. Powrót do Polski zaplanowany jest na 6 stycznia (to dzień wolny od pracy). Pamiętajcie, że w cenę biletów wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny. Jeśli macie problem ze spakowaniem się, koniecznie przeczytajcie nasz poradnik.

W Kijowie zatrzymacie się w 3* hotelu Chyhorinskyi. Zakwaterowanie jest atrakcyjne cenowo, a przy tym obiekt jest pozytywnie oceniany przez gości.

Termin podróży: 30 grudnia – 6 stycznia
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty w dwie strony i zakwaterowanie zapłacicie 473 PLN za osobę, przy 2 podróżnych.

Hotel 698 PLN/tydzień/2 osoby

W Kijowie rekomenduję noclegi w 3* hotelu Chyhorinskyi. Obiekt położony jest niedaleko centrum miasta, do którego najszybciej dostaniecie się pobliskim metrem. Ponadto w pokojach jest TV. Będziecie mieć również dostęp do bezpłatnego Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co warto zobaczyć w Kijowie?

Na imprezę sylwestrową wybierzcie się na Majdan lub Plac Sofijski. Możecie być pewni, że będzie tam dużo ludzi, muzyka i świetna zabawa. Jeśli nie lubicie tłumów, udajcie się do jednego z wielu lokalów lub restauracji. W Kijowie z pewnością nie będziecie się nudzić!

Jednak nie samymi imprezami człowiek żyje. Stolica Ukrainy to również liczne zabytki i atrakcje. Interesujące jest najświętsze miejsce kultu w kraju, czyli Ławra Peczerska. To jednocześnie siedziba kościoła prawosławnego. Warto zobaczyć też 60-metrowy Pomnik Matki Ojczyzny, który jest jedną z najbardziej charakterystycznych budowli miasta. Ponadto polecam odwiedzić Złotą Bramę, Sobór Mądrości Bożej czy Monaster św. Michała Archanioła.

Z Kijowa możecie wybrać się na wycieczkę do Czarnobyla. Warto skorzystać z usług lokalnej firmy Tourkiev, która organizuje wyjazdy do Zony.

Foto: Shutterstock
Foto: Aleksandr Simonovs / Shutterstock
czarnobyl diabelski młyn
Foto: Konoplytska / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Na ten moment podróż do Ukrainy jest możliwa dla osób zaszczepionych lub po okazaniu negatywnego wyniku testu na obecność COVID-19.
  • Wycieczkę do Czarnobyla zorganizujecie z biurem podróży Tourkiev.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna, z której można się zwolnić, wykonując test po 7 dniach. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila
Pomóż nam tworzyć lepsze teksty i oceń tę ofertę.
Co jest nie tak w tej ofercie?
wyślij ocenę »
Dziękujemy za ocenę tej oferty!
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »