Fly4free.pl

Sylwester w Brukseli: loty z Warszawy za 181 PLN

181 PLN
Oferta wyprzedana
sylwester w brukseli
Foto: Olena Z's / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Sylwester coraz bliżej, a wy nadal nie macie planów? Skorzystajcie z mojej propozycji i przywitajcie Nowy Rok w stolicy Belgii.

Do Brukseli polecicie linią lotniczą Wizz Air w dniach 31 grudnia – 2 stycznia. Przeczytajcie koniecznie nasz poradnik, jak się spakować w mały bagaż podręczny. Jest mnóstwo opcji, jak spędzić sylwestrową noc w mieście. Możecie wybrać się do restauracji, do klubu, do teatru, czy do centrum. Nowy Rok proponuje wam przywitać pod Atomium, gdzie odbędzie się najpiękniejszy pokaz sztucznych ognii w stolicy.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Pasażerom bezpłatnie przysługuje jeden mały bagaż podręczny w rozmiarze 40 x 20 x 25 cm. Klienci bez wykupionej usługi Priority, którzy chcieliby wnieść na pokład drugą, większą walizkę (10 kg) muszą wykupić tzw. bagaż do odprawy za 8 GBP/EUR w trakcie dokonywania rezerwacji.

W Brukseli proponuję wam zakwaterowanie w hotelu Gresham Belson, z którego łatwo dojedziecie do centrum miasta. W każdym pokoju znajduje się prywatna łazienka, bezpłatne WiFi i lodówka.

Kalendarz najtańszych lotów

Nie macie wystarczającej kwoty na zakup biletów? Nie martwcie się, jeśli skorzystacie z powyższego kalendarza eSky, będziecie mogli kupić bilety na raty! I to 0 proc., co oznacza, że oddacie dokładnie tyle pieniędzy ile pożyczycie. Aby kupić bilety na raty, musicie wybrać tę opcję w płatnościach PayU.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »