Fly4free.pl

Święta na Kubie: all inclusive w 4* hotelu za 3509 PLN. Dreamlinerem z Warszawy

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: phbcz / yayimages.com
od
3509 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
19.12.2021 - 27.12.2021
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Białe, piaszczyste plaże, stare samochody i kubański rum… A jakby do tego dodać świąteczny akcent? Skorzystajcie ze świetnej oferty biura podróży Rainbow i spędźcie Boże Narodzenie na Karaibach! Na miejscu czeka na was 4* hotel, gdzie wypoczniecie wraz z formułą all inclusive. Chętni 😊?

Na Karaiby wybierzecie się już w niedzielę, w terminie obejmującym święta Bożego Narodzenia: 19 – 27 grudnia. Czeka was bezpośredni lot z lotniska w Warszawie, realizowany na pokładzie Dreamlinera PLL LOT. W cenę wliczono bagaż rejestrowany – tym razem nie będzie problemu ze spakowaniem się.

W Varadero będziecie zakwaterowani w dobrze ocenianym 4* hotelu Be Live Las Morlas. To idealny wybór dla osób szukających ciszy i spokoju. Na miejscu do waszej dyspozycji będą m.in. klimatyzowane pokoje, basen, ogród tropikalny z tarasami słonecznymi i leżakami, salon piękności i 3 restauracje oraz 4 bary. Co więcej, obiekt położony jest tuż przy plaży!

Termin podróży: 19 – 27 grudnia
Wylot z: Warszawy
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto:
Foto: Christian_Schmidt / Shutterstock
Foto: Kamira / Shutterstock
Foto: nodff / Shutterstock

Co zobaczyć podczas wycieczki?

Varadero to zdecydowanie najpiękniejszy i najpopularniejszy kubański kurort. To właśnie w tej okolicy znajdziecie najbardziej rajskie plaże na całej wyspie. Lazurowa woda, biały, drobny piasek i leniwie opadające zielone palmy… prawdziwe Karaiby w pigułce!

Ale Kuba to nie tylko egzotyczne widoki. Lubicie historię i chcielibyście coś pozwiedzać? Blisko Varadero położony jest fort Castillo san Severino – w mieście Matanzas. Wiedzieliście, że to właśnie w tym miejscu broniono niegdyś wyspy przed piratami?

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »