Fly4free.pl

Świąteczny urlop w Agadirze za 934 PLN. Bezpośrednie loty z Krakowa i 7 nocy w 4* hotelu

934 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Louis Hansel / unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Co powiecie na możliwość spędzenia Świąt Bożego Narodzenia pod palmami? Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie oferty i wybierzcie się w grudniu nad marokańskie wybrzeże Oceanu Atlantyckiego, gdzie czekają na was szerokie plaże oraz wysokie temperatury.

Do Agadiru udacie się z krakowskiego lotniska w Balicach, w dogodnym terminie obejmującym świąteczny okres (19-26 grudnia). W obie strony podróżować będziecie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair, a za bilety zapłacicie tylko 335 PLN/os. Pamiętajcie, że bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli tylko małym bagaż podręczny.

Na miejscu zakwaterowani będziecie w 4* hotelu Atlantic Palm Beach Z lotniska w okolice proponowanego noclegu dojedziecie taksówką za ok. 80 PLN.

Termin podróży: 19-26 grudnia
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w dwie strony oraz 7 noclegów w hotelu zapłacicie tylko 934 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 669 PLN/2 osoby

Kraków – Agadir – Kraków »

Hotel 1199 PLN/2 osoby/7 nocy

W Agadirze polecam wam noclegi w 4* hotelu Atlantic Palm Beach, który znajduje się w spokojnej części miasta, w odległości 10 minut wolnego spaceru od plaży. Na miejscu możecie liczyć na wiele udogodnień, na które składają się m.in. dostęp do sieci WiFi oraz możliwość korzystania z odkrytego. Wszystkie studia składają się z aneksu kuchennego, salonu, sypialni, łazienki i balkonu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Zima w Maroku

W grudniu nad marokańskim wybrzeżem Oceanu Atlantyckiego możecie spodziewać się ponad 9 godzin słonecznych oraz temperatur przekraczających 20 stopni Celsjusza – gwarantuję wam, że ta odczuwalna będziecie znacznie wyższa.

Poza relaksem na pięknych plażach chcielibyście także coś zobaczyć? W takim razie zajrzyjcie do tego wątku na forum, w którym znajdziecie praktyczne informacje oraz wskazówki, dotyczące zwiedzania Agadiru i okolicy. Jeżeli jeszcze wam mało konkretów, przeczytajcie liczne relacje z podróży do Maroka.

Foto: Louis Hansel / unsplash.com
Foto: Louis Hansel / unsplash.com
plaża agadir
Foto: upslim / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Aktualnie wjazd do Maroka możliwy jest dla osób zaszczepionych lub osób, które posiadają negatywny wynik testu PCR (wykonanego max. 72h przed wylotem)
  • Więcej na temat obowiązujących zasad wjazdu do Maroka przeczytacie tutaj.
  • Na naszym forum znajdziecie mnóstwo praktycznych wskazówek, które ułatwią wam zaplanowanie urlopu.
  • Macie problem z pakowaniem? Z tym poradnikiem nauczycie się, jak efektywnie spakować się w bagaż podręczny.
  • W przypadku podróży z krajów nienależących do strefy Schengen lub niebędących państwem członkowskim EFTA kwarantanna może zostać skrócona w przypadku uzyskania negatywnego wyniku testu antygenowego lub PCR wykonanego nie wcześniej niż 7 dni po przekroczeniu granicy Polski. Nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Dokąd zaszczepieni i ozdrowieńcy mogą podróżować bez obostrzeń? Mamy listę krajów!
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »