Fly4free.pl

Superceny w Ryanair: Jordania, Finlandia, Łotwa, Słowacja, Czarnogóra, Austria, Ukraina, Dania i Norwegia z Polski za 36 PLN!

36 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Svetlana Turchenick / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Już za 18 PLN w jedną stronę możecie polecieć do jednego z ciekawych europejskich lub azjatyckich krajów. Odkrywanie Jordanii, relaks w Czarnogórze, zwiedzanie Wiednia, a może city break we Lwowie? Zdecydujcie sami!

W podróż wybierzecie się na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair. Na wycieczkę polecicie z Poznania, Warszawy (Modlin), Krakowa, Gdańska, Wrocławia i Katowic. Pamiętajcie, że w cenę wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny. Przeczytajcie nasze wskazówki, jak się spakować, a nie powinno to stanowić problemu.

Termin podróży: listopad – grudzień
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel

W Wiedniu polecam zatrzymać się w 4* hotelu Mercure, który położony jest blisko stacji metra.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Foto: Kanuman / Shutterstock
Foto: TravelPixelz / Shutterstock
Foto: Alex Poison / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Aktualnie zaszczepieni mogą podróżować w większości kierunków w UE bez dodatkowych ograniczeń, pozostałe osoby mogą być zobowiązane wykonać test. Szczegóły możecie sprawdzić w naszej wyszukiwarce obostrzeń.
  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »