Fly4free.pl

Super tanie loty do Denver za 1012 PLN z Berlina

1012 PLN
Denver góry
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: f11photo / Shutterstcok
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Oferta marzenia. O takich cenach w ten rejon Stanów Zjednoczonych można było kiedyś tylko pomarzyć, a teraz macie szansę na zakup biletów do Kolorado za nieco ponad 1000 PLN.

Sądziłem, że 1509 PLN było bardzo dobrą ceną za loty do Denver. Widać, że się myliłem. Sam chętnie bym z takiej oferty skorzystał, gdybym nie miał już zaplanowanych podróży do końca roku. Czy warto lecieć w ten rejon USA? Uważam, że tak. Na pewno na miejscu czekają inne doznania niż podróż na wschodnie czy zachodnie wybrzeże. Oferta dotyczy podróży z wylotem tuż zza naszej zachodniej granicy. Jak wygodnie dojechać do Berlina dowiecie się z tego tekstu. Podsyłam wam także klika przykładowych terminów: 28 października – 3 listopada, 26 października – 10 listopada, 1 – 9 listopada, 3 – 11 listopada, 4 – 16 listopada.

W podróż udacie się z jedną sztuką bagażu podręcznego o wymiarach 56 x 45 x 25 cm oraz z jedną sztuką przedmiotu osobistego (może to być plecak lub torebka) o wymiarach 40 x 30 x 15 cm.

UWAGA! Pobyt na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki (lub terytoriów zależnych, takich jak Portoryko, Guam czy Saipan) jest możliwy tylko i wyłącznie z wizą. Można dokonać zakupu biletów lotniczych bez jej uprzedniego uzyskania, ale należy liczyć się z tym, że nasz wniosek o promesę w ambasadzie/konsulacie lub wizę już na lotnisku zostanie odrzucony, a nasza podróż nie dojdzie do skutku.

Park Narodowy Arches, Mount Rushmore czy Park Narodowy Badlands, wszystkie te miejsca leżą w odległości 5 godziny jazdy autem z Denver. Słynne Monument Valley leży niecałe 8 godzin jazdy od miasta. To o ponad 2 godziny mniej niż dojazd do tego samego miejsca z Los Angeles! Dlatego warto wypożyczyć samochód i udać się na zwiedzanie stanów. Ceny wynajmu auta zaczynają się już od 141 PLN/doba.

Kalendarz najtańszych lotów

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »