Fly4free.pl

Tanie loty do Denver z Berlina za 1509 PLN

1509 PLN
Denver góry
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: f11photo / Shutterstcok
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Kolorado jest idealną alternatywą dla Kalifornii, jeżeli planujcie zwiedzić stan Utah. Sam obecnie myślę o wybraniu się w ten rejon USA. Tym bardziej że ceny biletów do Denver dostępne są teraz w atrakcyjnej cenie.

Jest to rzadko spotykana cena za przeloty tradycyjnym przewoźnikiem w ten rejon USA. Atrakcyjna mimo wylotu ze stolicy naszych zachodnich sąsiadów, dwóch przesiadek i braku bagażu nadawanego. Podróż z Berlina to przecież nie problem. Zapewne większość z was już się rozglądała za tanim dojazdem do Niemiec. Do Denver polecicie na pokładach samolotów linii KLM/Delta/Air France i otrzymacie 2 posiłki oraz napoje, które będą serwowane prawie przez cały lot. W podróż możecie zabrać ze sobą także dwie sztuki bagażu podręcznego (szczegóły poniżej).

Bagaż

W najniższej cenie z podróżujecie z jedną sztuką bagażu podręcznego o wymiarach 55 x 35 x 25 cm oraz z jedną sztuką przedmiotu osobistego o wymiarach 40 x 30 x 15 cm. Ich łączna waga nie może przekraczać 12 kg. Za bagaż nadawany do luku do 23 kg będziecie musieli zapłacić 340 PLN za loty w dwie strony.

Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej KLM.
UWAGA! Pobyt na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki (lub terytoriów zależnych, takich jak Portoryko, Guam czy Saipan) jest możliwy tylko i wyłącznie z wizą. Można dokonać zakupu biletów lotniczych bez jej uprzedniego uzyskania, ale należy liczyć się z tym, że nasz wniosek o promesę w ambasadzie/konsulacie lub wizę już na lotnisku zostanie odrzucony, a nasza podróż nie dojdzie do skutku.

Comfort Inn Denver East należy do sieci hotelowej Choice Hotels International, z której sam często korzystam podczas podróży do Stanów Zjednoczonych. Każdy pokój ma tu 2 podwójne łóżka oraz łazienkę z wanną. Są też telewizor LCD, lodówka, kuchenka mikrofalowa oraz zestaw do parzenia kawy/herbaty. W cenę zakwaterowania wliczone jest także śniadanie, które pozwoli nabrać energii z samego rana. W Denver proponuję wam pobyt przed powrotem do Europy.

Stolica Kolorado idealnie nadaje się bazę wypadową do zwiedzania okolicznych stanów. Najlepiej, gdy zaraz po przylocie wypożyczycie samochód. W niecałe 6 godzin dojedziecie do Mount Rushmore, miejsca gdzie są wydrążone w skale 4 głowy były prezydentów USA. Słynne Monument Valley leży w 7 godzin i 50 minut jazdy od Denver. To o ponad 2 godziny mniej niż dojazd do tego samego miejsca z Los Angeles!

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »