Fly4free.pl

Stena Line: mikołajkowy rejs przez Bałtyk dla całej rodziny od 1076 PLN/4 osoby

Foto: vivooo / Shutterstock
od
1076 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
03.12.2022 - 10.12.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zrób niespodziankę swoim pociechom i zabierz je w niezapomnianą podróż, w czasie której będą miały okazję przeżyć przygodę na morzu oraz spotkać świętego Mikołaja. Nie zabraknie również atrakcji dla dorosłych uczestników, zatem będzie to świetny pomysł na rodzinną weekendową wycieczkę.

W ramach dedykowanej promocji w Stena Line (Rejs ze świętym Mikołajem) w cenie 1076 PLN/2 dorosłych + 2 dzieci będzie możliwość wybrać się w rejs do Szwecji. Podróż odbywa się bez schodzenia na stały ląd, za to na pokładzie statku przygotowano mnóstwo atrakcji. Będą to specjalne zabawy i animacje, warsztaty dla najmłodszych oraz oczywiście spotkanie z Mikołajem.

Zarezerwuj rejs >>

Foto:

Specjalny rejs możesz zarezerwować w sobotę 3 grudnia lub 10 grudnia. W cenę biletów wliczono podróż statkiem, nocleg w kajucie z prywatną łazienką oraz animacje w czasie wycieczki.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »