Fly4free.pl

Zbiór lotów na śródziemnomorskie wyspy od 319 PLN. Podróże z 4 polskich miast

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
319 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Masson / Shutterstock
Marzy ci się wycieczka w miejsce, gdzie nie będziesz musiał martwić się o pogodę? Wyspy Morza Śródziemnego będą idealnym kierunkiem. Skorzystaj z przygotowanego przeze mnie zestawienia biletów na Maltę, Cypr, Rodos, Korfu, Kretę oraz Majorkę.

Na śródziemnomorskie wyspy polecisz w okresie między lutym a kwietniem z Warszawy, Modlina, Katowic lub Krakowa. Podróżować będziesz linią Ryanair z wliczonym w cenę bagażem podręcznym. Najtańsze bilety kupisz już za 319 PLN.

Termin podróży: luty-kwiecień
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny 40x20x25 cm

Hotel od 364 PLN/2 osoby/noc

Na Korfu rekomenduję ci noclegi w 4* hotelu Elea Beach. Z obiektu rozpościerają się malownicze widoki na morze, a w cenę pobytu wliczono śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast na Majorce postaw na zakwaterowanie w 4* hotelu Bq Augusta. Na jego terenie mieści się basen, centrum fitness, oraz taras słoneczny. W twoim pokoju będzie TV, klimatyzacja z funkcją ogrzewania, balkon oraz dostęp do WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód od 262 PLN/pobyt

Z wyjazdu na Korfu chcesz wyciągnąć jak najwięcej? W takim razie po przylocie na wyspę wypożycz samochód. Mając do swojej dyspozycji auto, łatwo i wygodnie dojedziesz tam, gdzie sobie zaplanujesz.

Przydatne informacje
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »