Fly4free.pl

Słoneczna zima z Ryanair: zbiór lotów do Włoch, Maroka, Hiszpanii oraz na Cypr i Maltę z Polski od 36 PLN!

36 PLN
plaza na teneryfie
Foto: Kess16 / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Nie lubicie zimy, szarej pogody i niskich temperatur? Mam rozwiązanie! Skorzystajcie z promocji Ryanair i zaplanujcie wyjazd w poszukiwaniu słońca. Wypoczynek na Malcie, relaks na Cyprze, a może pobyt na Wyspach Kanaryjskich?

W podróż polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair. Na wycieczkę możecie wybrać się z Krakowa, Warszawy (Modlin), Katowic, Gdańska i Wrocławia. Pamiętajcie, że w cenę wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny. Przeczytajcie nasze wskazówki, jak się spakować, a nie powinno to stanowić problemu.

Termin podróży: listopad – grudzień
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel

Na Teneryfie polecam zatrzymać się w 4* hotelu Vincci Tenerife Golf, który położony jest tuż nad wybrzeżem Oceanu Atlantyckiego.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Foto: Cezary Piwowarski / Shutterstock
Foto: fokke baarssen / Shuttertock
cypr wybrzeze
Foto: alexilena / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Aktualnie zaszczepieni mogą podróżować w większości kierunków w UE bez dodatkowych ograniczeń, pozostałe osoby mogą być zobowiązane wykonać test. Szczegóły możecie sprawdzić w naszej wyszukiwarce obostrzeń.
  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »