Fly4free.pl

Tydzień na Seszelach za 4984 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel

4984 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Jenny Sturm / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Co powiecie na propozycję udania się w rajski zakątek globu i to już niedługo? Wykorzystując przygotowany przeze mnie pomysł, będziecie mieli szansę zobaczyć jedne z najpiękniejszych plaż na świecie, wypoczywać nad oceanem oraz podziwiać słynne żółwie olbrzymie!

Do Afryki udacie się w terminie 4(5) – 11(12) października. Czekają was lot z Warszawy na wyspę Mahe, realizowane na pokładzie samolotów linii Qatar Airways. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźników przesiadki w Dosze.

Wybrałem dla was zakwaterowanie w malowniczo położonym, świetnie ocenianym 4* hotelu Coral Strand Smart Choice. Znajduje się on tuż przy plaży i będzie to doskonałe miejsce na rajskie wczasy.

Termin podróży: październik
Linia lotnicza: Qatar Airways
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: apartament

Za pakiet obejmujący loty oraz zakwaterowanie w 4* hotelu zapłacicie 4984 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 6070 PLN/2 osoby

Warszawa – Mahe – Warszawa »

Hotel 3898 PLN/2 osoby/pobyt

W 4* hotelu Coral Strand Smart Choice czekają na was klimatyzowane pokoje z widokiem na ocean. Każdy z nich wyposażono w prywatną łazienkę, telewizor LCD oraz dostęp do WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje 850 PLN/osoba

Chcecie zwiedzić więcej? Zarezerwujcie wycieczkę łodzią na wyspy La Digue i Praslin, w czasie której będziecie mieli szansę zobaczyć najpiękniejsze plaże archipelagu.

Zarezerwujcie atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »