Fly4free.pl

Zobacz Park Narodowy Glacier oraz stan Waszyngton. Seattle i Missoula z Berlina za 2532 PLN

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
2532 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Stefan Wille / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wybierz się do Stanów Zjednoczonych, by odwiedzić jedną z najpiękniejszych części tego ogromnego kraju. Będzie okazja na wycieczkę w malownicze rejony stanu Waszyngton oraz do niesamowitego Parku Narodowego Glacier.

Twoja podróż do Stanów Zjednoczonych odbędzie się w terminie 14-30 września, kiedy to polecisz z Berlina do Seattle. Po drodze zaplanowano bezpieczne przesiadki w Waszyngtonie. W dniach 16-26 września udasz się na wycieczkę do Missoula, który jest idealną bazą wypadową do zwiedzania Parku Narodowego Glacier. Podróżować będziesz na pokładzie samolotów linii lotniczych United, Lufthansa i Alaska Airlines.

Ważne! Długość pobytu w stanie Montana możesz modyfikować, ponieważ loty w podobnych cenach dostępne są niemal codziennie.

Termin podróży: wrzesień
Linie lotnicze: United, Lufthansa i Alaska Airlines
Bagaż: podręczny + przedmiot osobisty

Plan podróży:
Berlin – Seattle 14 września
Seattle – Missoula 16 września
Missoula – Seattle 26 września

Seattle – Berlin 30 września

Hotel od 546 PLN/noc/2 osoby

W Seattle zatrzymaj się w 3* hotelu Executive Pacific. Do twojej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką i dostępem do WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Jeśli jesteś miłośnikiem nocowania na łonie natury, polecam ci pobyt w Wander Camp Glacier. Będzie to świetna baza wypadowa do zwiedzania parku narodowego, a przy okazji będziesz mieć okazję zatrzymać się w klimatycznie urządzonym namiocie.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Wolisz tradycyjne zakwaterowanie? W takim razie postaw na 3* domek Glacier Homestead. Na miejscu znajdziesz pokój z aneksem kuchennym, prywatną łazienkę i komfortowe łóżko.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 2466 PLN/10 dni

Najlepszym sposobem na zwiedzanie Parku Narodowego Glacier jest wynajęcie samochodu. Polecam to zrobić już na lotnisku w Missouli.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
FTR: zdjęcie dołączone do wpisu jest z Moraine Lake w Kanadzie, które znajduje się jakieś 700km na północ od Missoul i 500km od Glacier National Park.
r3lleek, 31 lipca 2023, 15:58 | odpowiedz
Zdjęcie już zmienione, dziękuję za czujność
Szymon Kuś, 31 lipca 2023, 16:01 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »