Fly4free.pl

Sardynia i Korsyka w jednej podróży od 462 PLN. Loty z Katowic + prom

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
462 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Naeblys / Shuttertock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
To będzie niezapomniana wycieczka. Odkryj jedne z najpiękniejszych wysp na Morzu Śródziemnym. Wybierz się na malowniczą Sardynię oraz odwiedź sąsiednią Korsykę.

Twój wyjazd odbędzie się w dniach 6-13 czerwca z lotniska w Katowicach. Do Alghero polecisz bezpośrednio na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym. Natomiast na Korsykę udasz się w dowolnie wybranm przez siebie terminie.

Tym razem będziesz miał dwie opcje podróży na francuską wyspę. Najtaniej dostaniesz się tam z portu Santa Teresa Gallura (od 120 PLN w obie strony). Droższą opcją będzie skorzystanie z przeprawy promowej na linii Porto Torres-Ajaccio (od 420 PLN w obie strony). Z Alghero do Santa Teresa Gallura oraz do Porto Torres dostaniesz się komunikacją publiczną.

Termin podróży: czerwiec
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Wylot z: Katowic

Hotel od 483 PLN/noc/2 osoby

W Alghero postaw na 3* hotel Il Gabbiano. Obiekt zlokalizowany jest bezpośrednio przy plaży.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Na Korsyce rekomenduję 3* hotel Kalliste. Z obiektu rozpościerają się zapierające dech w piersiach widoki. Do twojej dyspozycji zostanie oddany basen i taras słoneczny.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Chciałbyś zatrzymać się w samym Ajaccio? W takim razie wybierz 3* hotel ibis Styles Napoleon. To nowocześnie urządzony obiekt, które jest pozytywnie oceniany przez dotychczasowych gości.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 538 PLN

Na Sardynii polecam ci wycieczkę do Parku Narodowego Asinara, w trakcie której będziesz miał okazję podziwiać zapierające dech w piersiach widoki.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »