Fly4free.pl

Majówka na Wyspach Zielonego Przylądka za 1560 PLN. Loty z Berlina + 4* hotel

1560 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Samuel Borges Photography / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Macie ochotę na prawdziwie egzotyczną majówkę? Polećcie na wyspę Sal, gdzie możecie spodziewać się gwarantowanej pogody, wielu promieni słońca oraz piaszczystych plaż.

W podróż do Republiki Zielonego Przylądka udacie się w gorącym, majówkowym terminie: 27.04-5.05. Czeka was lot z Berlina na wyspę Sal, realizowany na pokładzie samolotów linii lotniczej TAP Air Portugal. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki w Lizbonie.

Wybrałem dla was noclegi w 4* hotelu Agua Hotels Sal Vila Verde. Będzie to dobre miejsce na spędzenie tygodniowego urlopu oraz korzystna baza wypadowa do odkrywania okolicznych atrakcji.

Termin podróży: majówka
Wylot z: Berlina
Linie lotnicze: TAP Air Portugal
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Z tygodniową wycieczkę (loty + noclegi) zapłacicie 1560 PLN/osoba przy dwóch podróżnych śpiących w tym samym pokoju.

Podróż 2185 PLN/2 osoby

Berlin – Sal – Berlin >>

Hotel 935 PLN/2 osoby/pobyt

Pokoje w 4* hotelu Agua Hotels Sal Vila Verde wyposażono w klimatyzację, telewizor LCD, prywatną łazienkę oraz balkon. Odkryty basen będzie świetnym miejscem na relaks w czasie dnia.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?

Wizytówką Sal są długie, piaszczyste plaże – idealne do beztroskiego, leniwego wypoczynku. Wyspa może poszczycić się aż 350 słonecznymi dniami w roku, co oznacza, że możecie liczyć na niemal gwarantowaną pogodę. Doskonałe warunki do snorkelingu zastaniecie na plaży Ponta Sinto.

W okolicach Pedra de Lume mieszczą się tradycyjne saliny. Będzie również okazja do zażycia leczniczej kąpieli w jednym ze słonych jezior.

Polecam wam także wybrać się do rybackiej wioski Pameira, gdzie nie tylko będziecie mogli poobserwować codzienne życie mieszkańców, ale również spróbować najświeższych ryb i owoców morza – prosto z oceanu.

Foto: Samuel Borges Photography / Shutterstock
Foto: Eric Valenne geostory / Shutterstock
Foto: Samuel Borges Photography / Shutterstock
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »