Fly4free.pl

Rzym i Neapol w jednej podróży z Katowic za 332 PLN

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
332 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Pani Garmyder / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Rusz na Półwysep Apeniński, gdzie będziesz miał okazję zobaczyć Koloseum, Fontannę di Trevi, czy zwiedzić Watykan oraz skosztować przepysznej pizzy w lokalu Da Michaele, który mieści się w… Neapolu!

Do stolicy Włoch polecisz 6 marca z katowickiego lotniska w Pyrzowicach. Natomiast na Górny Śląsk wrócisz w niedzielę (10 marca) z Neapolu. Oba loty to bezpośrednie połączenia linią Wizz Air z wliczonym bagażem podręcznym. Bilety w najniższej cenie dostępne są dla członków Wizz Discount Club. Chętni na loty bez WDC zapłacą więcej.

Pomiędzy Rzymem a Neapolem pojedziesz superszybkim pociągiem Frecciarossa 1000, który tę trasę pokonuje z prędkością 300 km/h! Bilet na przejazd wliczony jest w cenę przygotowanego przeze mnie pakietu.

Termin podróży: marzec
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla osób z WDC
Bagaż: podręczny 40x30x20 cm, maks. 10 kg

Plan podróży:
Katowice – Rzym Ciampino 6.3
Rzym Termini – Napoli Centrale 8.3
Neapol – Katowice 10.3

Atrakcje 16,9 EUR (ok. 73 PLN)

Bilet na przejazd pomiędzy Rzymem a Neapolem kupisz poprzez stronę internetową przewoźnika trenitalia.com. Proszę, zwróć uwagę, aby wybrane połączenie obsługiwane było przez pociąg oznaczony Frecciarossa 1000.

Hotel od 497 PLN/2 osoby/noc

W Neapolu proponuję ci noclegi w 3* hotelu Cineholiday, który znajduje się w bliskim sąsiedztwie dworca kolejowego Napoli Centrale. Na terenie całego obiektu będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w stolicy Włoch postaw na zakwaterowanie w 3* B&B Roma San Lorenzo Termini, który znajduje się nieopodal dworca kolejowego Termini. W każdym pokoju jest łazienka z prysznicem i suszarką do włosów.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje: Włochy
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty368 PLN
  • Liczba ofert4833
  • Wjazd na dowódtak
  • Różnica czasubrak
  • Walutaeuro (EUR)
  • EKUZ akceptowanytak
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo we Włoszech
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Praktyczne porady z naszego forum
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »