Fly4free.pl

Dobre ceny w Ryanair: zbiór lotów m.in. do Włoch, Jordanii, Francji, Czarnogóry, na Ukrainę i na Cypr z polskich miast od 32 PLN!

32 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: airrisha / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Magiczna Jordania, wypoczynek na Cyprze, a może odwiedziny w Wiecznym Mieście – Rzymie? Skorzystajcie z przygotowanego przeze mnie zbioru lotów na pokładzie linii lotniczej Ryanair i ucieknijcie przed jesienną chandrą w cieplejsze miejsca 😊!

Na wycieczkę polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair z Wrocławia, Katowic, Krakowa i Warszawy (Modlin). Pamiętajcie, że w cenę wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny. Przeczytajcie nasze wskazówki, jak się spakować, a nie powinno to stanowić problemu.

Termin podróży: listopad – styczeń
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel od 232 PLN/2 osoby/noc

Planujecie wycieczkę do Jordanii? W stolicy kraju zatrzymajcie się w 4* hotelu Lijam, który oferuje komfortowe pokoje m.in. z klimatyzacją i dostępem do Wi-Fi. Co więcej, w cenę pobytu wliczono smaczne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Foto: EyesTravelling / Shutterstock
Foto: Catarina Belova / Shutterstock
Foto: Artem Kniaz / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Aktualnie zaszczepieni mogą podróżować w większości kierunków w UE bez dodatkowych ograniczeń, pozostałe osoby mogą być zobowiązane wykonać test. Szczegóły możecie sprawdzić w naszej wyszukiwarce obostrzeń.
  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »