Fly4free.pl

Promocja w Ryanair przedłużona: tanie loty na południe od 42 PLN (wyloty z Polski)

42 PLN
Oferta nieaktualna
Foto: Ryanair
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Ryanair ponownie miło nas zaskoczył, przedłużając wczorajszą wyprzedaż. Poniżej znajdziecie propozycję nowych ciekawych kierunków w obniżonych cenach – ruszajcie na poszukiwanie słońca!

Wybrane przeze mnie przykłady to bezpośrednie loty na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair. Jako miejsce wylotu możecie wybrać m.in. Katowice, Kraków lub Gdańsk. Stosownie do informacji na stronie przewoźnika promocja potrwa tylko dziś (3 lutego 2022) i obejmuje terminy do końca marca br., choć w systemie rezerwacyjnym można znaleźć loty także na kwiecień.

W cenę wliczono podróż z bagażem podręcznym, zatem przed wyjazdem zachęcam was do lektury przygotowanego przez nas specjalnego poradnika dotyczącego pakowania się.

Termin podróży: luty – kwiecień
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel od 136 PLN/pokój

W greckiej stolicy polecam wam zakwaterowanie w 4* Art Hotel Athens. Centralna lokalizacja oznacza, że będzie to świetna baza wypadowa do pieszego zwiedzania centrum miasta.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Wybieracie się do Neapolu? Postawcie tam na 4* hotel Vergilius Billia – na miejscu czekają tradycyjnie urządzone, eleganckie wnętrza, komfortowo urządzone pokoje oraz niepowtarzalny klimat dawnej Italii. Na dobry początek dnia otrzymacie pyszne śniadanie wliczone w cenę noclegu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Foto: anyaivanova / Shutterstock
Foto: Viacheslav Lopatin / Shutterstock
Foto: Romas_Photo / Shutterstock
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »